Студенти ФМВ відвідали юридичну компанію PRIKHODKO & PARTNERS

02.10.2024

Студенти бакалаврату та магістратури кафедри міжнародного та європейського права ФМВ вдвідали юридичну компанію PRIKHODKO & PARTNERS. Захід організований з метою ознайомлення студентів з діяльністю юридичної компанії та особливостями роботи у сфері права.

Адвокат, професор кафедри міжнародного та європейського права Андрій Приходько розповів студентам про структуру та принципи роботи компанії PRIKHODKO & PARTNERS; детально описав щоденні обов’язки юристів; зазначив про типові робочі процеси та поділився реальними кейсами з практики компанії.

Андрій Приходько зазначив, що сьогодні PRIKHODKO & PARTNERS – краща юридична компанія в Києві щодо вирішення складних справ і впровадження інноваційних підходів в юриспруденції.

Цей захід став чудовою нагодою для студентів ФМВ ближче познайомитися з роботою потужної юридичної компанії та отримати практичний досвід, який стане у нагоді при реалізації в майбутній професійній діяльності.