Запрошуємо студентів ФМВ на навчання на магістратурі або аспірантурі в провідному федеральному університеті Бразилії

Запрошуємо студентів ФМВ  на навчання на магістратурі або аспірантурі в провідному федеральному університеті Бразилії

Університет Бразиліа оголошує 2-й конкурс на інтернаціоналізацію аспірантів. Мета: відбір кандидатів на магістерські та докторські програми, початок яких запланований на 2025 рік.

Умови участі: кандидати повинні бути студентами, колишніми студентами або працівниками однієї з установ-партнерів Університету Бразиліа.

Переваги: безкоштовне навчання протягом усього курсу та щомісячна стипендія (покриття стипендії лише для деяких програм).

Прийом заявок: з 15 липня до 31 серпня 2024 року

Публікація фінального результату відбору: 31 жовтня 2024 року

Підтвердження від відібраних кандидатів: з 1 по 15 листопада

Початок навчального семестру – березень/серпень 2025 року.

Пропонується навчання за спеціальностями: «Адміністрування», «Соціологія», «Міжнародні відносини (політологія)».

Навчання на магістратурі триватиме 24 місяці, а в аспірантурі – 48 місяців.

Детальна інформація за посиланням: https://sway.cloud.microsoft/iCwcsMoGDaCsKu66?ref=Link

Навчання на магістратурі або аспірантурі в провідному федеральному університеті Бразилії стало можливим завдяки підписаному Меморандуму про Співробітництво між НАУ та Університетом Бразиліа (UnB).