Професор ФМВ виступив на міжнародному семінарі з кіберзлочинності в Керальській юридичній академії (Індія)

Професор Факультету міжнародних відносин Андрій Пазюк виступив з доповіддю на ХХІ міжнародному семінарі «Кіберзлочинність: проблеми, виклики та запобігання». Організатор заходу – Юридичний коледж Керальської юридичної академії (Індія).
Професор кафедри міжнародного та європейського права ФМВ Андрій Пазюк представив презентацію присвячену використанню електронних доказів для розслідування воєнних злочинів, кіберзлочинів та грубих порушень прав людини вчинених в ході агресії росії проти України.
Андрій Пазюк поділився досвідом України у збиранні електронних доказів з відкритих джерел (OSINT). Також він розповів про кримінально-процесуальні аспекти використання технологій для збереження і застосування електронних доказів відповідно до міжнародно-правових стандартів та кращих практик.