Творча і натхненна трупа Молодіжного театру арт-студії «Склянка води» з липня відновили репетиції.
Наразі театр працює над двома виставами, у роботі сучасна фінляндська та французька драматургія — трагікомедії. Актори збираються у двох форматах (онлайн і офлайн), аби попри всі обставини продовжувати творити.
Зараз театр продовжуватиме випускати спектаклі в онлайн-форматі на своєму каналі YouTube, але вже має у планах незабаром зустрітися зі своїм глядачем наживо.
Молодіжний театр на базі Факультету міжнародних відносин НАУ продовжує працювати
![Молодіжний театр на базі Факультету міжнародних відносин НАУ продовжує працювати](http://fmv.nau.edu.ua/wp-content/uploads/2022/11/Молодіжний-театр-на-базі-ФМВ-НАУ-продовжує-працювати-7.jpg)