(Українська) Студентка Факультету міжнародних відносин НАУ Євгенія Романюк допомагає українцям з Чеської Республіки Sorry, this entry is only available in Ukrainian. Загальні новини / Кафедра міжнародних відносин, інформації та регіональних студій You Might Also Like (Українська) Створено Студентське наукове товариство ФМВ Friday November 4th, 2022 (Українська) Студенти ФМВ взяли участь у міжнародній онлайн-дискусії МЗС України Monday April 3rd, 2023 Студенти факультету міжнародних відносин НАУ посіли шосте місце в українському етапі міжнародних змагань з міжнародного публічного права імені Філіпа Джессапа Tuesday March 3rd, 2020 Leave a Reply Cancel reply
(Українська) Студенти ФМВ взяли участь у міжнародній онлайн-дискусії МЗС України Monday April 3rd, 2023
Студенти факультету міжнародних відносин НАУ посіли шосте місце в українському етапі міжнародних змагань з міжнародного публічного права імені Філіпа Джессапа Tuesday March 3rd, 2020