(Українська) На ФМВ відбулась третя лекція авторського курсу топменеджера та економіста Павла Шеремети Sorry, this entry is only available in Ukrainian. Загальні новини You Might Also Like (Українська) Запрошуємо абітурієнтів-2021, учнів старших класів, батьків на День відкритих дверей НАУ Thursday September 24th, 2020 (Українська) Викладачі ФМВ пройшли міжнародне стажування «Цифрове майбутнє: Змішане навчання» Saturday June 8th, 2024 (Українська) Онлайн-вебінар «Співбесіда англійською. Як звучати впевнено та отримати бажаний оффер» Thursday December 16th, 2021 Leave a Reply Cancel reply
(Українська) Запрошуємо абітурієнтів-2021, учнів старших класів, батьків на День відкритих дверей НАУ Thursday September 24th, 2020
(Українська) Викладачі ФМВ пройшли міжнародне стажування «Цифрове майбутнє: Змішане навчання» Saturday June 8th, 2024
(Українська) Онлайн-вебінар «Співбесіда англійською. Як звучати впевнено та отримати бажаний оффер» Thursday December 16th, 2021