(Українська) Декан ФМВ розвиває міжнародну співпрацю з дипломатичними академіями Sorry, this entry is only available in Ukrainian. Загальні новини You Might Also Like Студенти Факультету міжнародних відносин взяли участь у святкуванні Дня захисника України на базі військової кафедри НАУ Thursday December 5th, 2019 Представниця факультету взяла участь у міжнародній конференції Friday November 29th, 2019 Науково-методичний семінар професора кафедри сходознавства Friday December 6th, 2019 Leave a Reply Cancel reply
Студенти Факультету міжнародних відносин взяли участь у святкуванні Дня захисника України на базі військової кафедри НАУ Thursday December 5th, 2019