Доцент кафедри міжнародних економічних відносин та бізнесу Марина Ричка взяла участь у профорієнтаційній зустрічі з випускниками 11 класів загальноосвітніх шкіл м. Біла Церква, Київської області. У ході заходу майбутнім абітурієнтам було повідомлено про напрями підготовки спеціалістів, професійні кафедри та спеціальності на факультеті міжнародних відносин. Здійснено акцент на необхідності отримання престижної сучасної професії для побудови успішної кар’єри у майбутньому.
Профорієнтаційна робота ФМВ НАУ у м. Біла Церква
![Профорієнтаційна робота ФМВ НАУ у м. Біла Церква](http://fmv.nau.edu.ua/wp-content/uploads/2020/03/IMG_8524.jpg)
You Might Also Like
![(Українська) Запрошуємо студентів ФМВ на навчання на магістратурі або аспірантурі в провідному федеральному університеті Бразилії](http://fmv.nau.edu.ua/wp-content/uploads/2024/07/IMG_20240711_151607_973-300x300.jpg)
(Українська) Запрошуємо студентів ФМВ на навчання на магістратурі або аспірантурі в провідному федеральному університеті Бразилії
![(Українська) Студентка ФМВ проходить стажування в Європейській організації публічного права](http://fmv.nau.edu.ua/wp-content/uploads/2022/07/Студентка-EPLO-300x225.jpeg)
(Українська) Студентка ФМВ проходить стажування в Європейській організації публічного права
![(Українська) Акредитаційна експертиза освітньої програми «Міжнародна інформація» спеціальності 291 «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» за другим (магістерським) рівнем вищої освіти](http://fmv.nau.edu.ua/wp-content/uploads/2021/04/058-600x400-300x200.jpg)