(Українська) Продовжується співпраця ФМВ з Канда інститутом іноземних мов (Японія) Sorry, this entry is only available in Ukrainian. Загальні новини / Кафедра іноземних мов You Might Also Like Студенти факультету міжнародних відносин НАУ взяли участь у Благодійному балі Ліги студентів Асоціації правників України Sunday March 8th, 2020 (Українська) Доцент кафедри іноземних мов ФМВ проведе онлайн-лекцію в японському університеті Тойо Wednesday November 9th, 2022 (Українська) Голова Верховної Ради України Руслан Стефанчук привітав магістрів ФМВ з нагоди випуску Monday January 22nd, 2024 Leave a Reply Cancel reply
Студенти факультету міжнародних відносин НАУ взяли участь у Благодійному балі Ліги студентів Асоціації правників України Sunday March 8th, 2020
(Українська) Доцент кафедри іноземних мов ФМВ проведе онлайн-лекцію в японському університеті Тойо Wednesday November 9th, 2022
(Українська) Голова Верховної Ради України Руслан Стефанчук привітав магістрів ФМВ з нагоди випуску Monday January 22nd, 2024