(Українська) 23 листопада розпочався тиждень європейських мов , який традиційно в листопаді, за участі викладачів та студентів, проводить кафедра іноземних мов Sorry, this entry is only available in Ukrainian. Кафедра іноземних мов You Might Also Like (Українська) Студенти ФМВ спільно зі студентами Токійського університету іноземних мов взяли участь у заході «Ukraine Day» Tuesday June 14th, 2022 Meeting between the students of the faculty and the representatives of “EMPIRE GROUP” Tuesday February 18th, 2020 (Українська) Викладачі ФМВ взяли участь у написанні колективної міжнародної монографії Friday December 10th, 2021 Leave a Reply Cancel reply
(Українська) Студенти ФМВ спільно зі студентами Токійського університету іноземних мов взяли участь у заході «Ukraine Day» Tuesday June 14th, 2022
Meeting between the students of the faculty and the representatives of “EMPIRE GROUP” Tuesday February 18th, 2020
(Українська) Викладачі ФМВ взяли участь у написанні колективної міжнародної монографії Friday December 10th, 2021