(Українська) Студенти Факультету міжнародних відносин НАУ традиційно з нагоди новорічних свят зібрали посилку для дитячого будинку сімейного типу родини Федоряків з м. Узин (Білоцерківський район) Sorry, this entry is only available in Ukrainian. Загальні новини You Might Also Like (Українська) Студмістечко Гданського університету очима студенток ФМВ по обміну за програмою Ерасмус+ Monday November 27th, 2023 (Українська) Студенти ФМВ відвідали зустріч-дискусію «Роль американських некомерційних організацій у відбудові та реконструкції України» Thursday May 18th, 2023 (Українська) На ФМВ відбулась зустріч з юристом-міжнародником, державним та громадським діячем Ігорем Шевченком Thursday February 8th, 2024 Leave a Reply Cancel reply
(Українська) Студмістечко Гданського університету очима студенток ФМВ по обміну за програмою Ерасмус+ Monday November 27th, 2023
(Українська) Студенти ФМВ відвідали зустріч-дискусію «Роль американських некомерційних організацій у відбудові та реконструкції України» Thursday May 18th, 2023
(Українська) На ФМВ відбулась зустріч з юристом-міжнародником, державним та громадським діячем Ігорем Шевченком Thursday February 8th, 2024