(Українська) Співпраця Національного авіаційного університету та Київської гімназії східних мов №1 Sorry, this entry is only available in Ukrainian. Загальні новини You Might Also Like Екскурсія в компанію «Великої четвірки» Friday February 28th, 2020 (Українська) Студенти ФМВ взяли участь у базовому тренінгу з основ домедичної допомоги Friday February 2nd, 2024 (Українська) Викладачі та магістранти кафедри журналістики ФМВ взяли участь в обговоренні професійних стандартів та етичних норм Friday September 29th, 2023 Leave a Reply Cancel reply
(Українська) Студенти ФМВ взяли участь у базовому тренінгу з основ домедичної допомоги Friday February 2nd, 2024
(Українська) Викладачі та магістранти кафедри журналістики ФМВ взяли участь в обговоренні професійних стандартів та етичних норм Friday September 29th, 2023