(Українська) До 150-річчя від дня народження Лесі Українки Sorry, this entry is only available in Ukrainian. Кафедра іноземних мов You Might Also Like Викладачі кафедри іноземних мов долучилися до написання колективної монографії у зарубіжному виданні Thursday January 30th, 2020 Meeting between the students of the faculty and the representatives of “EMPIRE GROUP” Tuesday February 18th, 2020 (Українська) ФМВ продовжує співпрацю з навчальним закладом «Перші Київські державні курси іноземних мов» Monday March 11th, 2024 Leave a Reply Cancel reply
Викладачі кафедри іноземних мов долучилися до написання колективної монографії у зарубіжному виданні Thursday January 30th, 2020
Meeting between the students of the faculty and the representatives of “EMPIRE GROUP” Tuesday February 18th, 2020
(Українська) ФМВ продовжує співпрацю з навчальним закладом «Перші Київські державні курси іноземних мов» Monday March 11th, 2024