(Українська) Студентка Факультету міжнародних відносин НАУ Євгенія Романюк допомагає українцям з Чеської Республіки Sorry, this entry is only available in Ukrainian. Загальні новини / Кафедра міжнародних відносин, інформації та регіональних студій You Might Also Like (Українська) Оголошено конкурс на участь в програмі стажування в дослідницькій службі Верховної Ради України Tuesday April 23rd, 2024 (Українська) Зустріч керівників дипломатичних навчальних закладів країн Східного партнерства та Чорноморського регіону Friday December 3rd, 2021 (Українська) Студенти та викладачі ФМВ взяли участь у Всеукраїнському форумі Рад молодих вчених Friday October 20th, 2023 Leave a Reply Cancel reply
(Українська) Оголошено конкурс на участь в програмі стажування в дослідницькій службі Верховної Ради України Tuesday April 23rd, 2024
(Українська) Зустріч керівників дипломатичних навчальних закладів країн Східного партнерства та Чорноморського регіону Friday December 3rd, 2021
(Українська) Студенти та викладачі ФМВ взяли участь у Всеукраїнському форумі Рад молодих вчених Friday October 20th, 2023