(Українська) Запрошуємо на онлайн-зустріч з Заступником Постійного представника України при Раді Європи Sorry, this entry is only available in Ukrainian. Загальні новини You Might Also Like (Українська) Розпочато співпрацю ФМВ з керівником проєкту ROBONEERS Антоном Скрипником Thursday December 14th, 2023 Студенти факультету міжнародних відносин НАУ відвідали Сквирський дитячий будинок «Надія» для дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування Monday March 9th, 2020 (Українська) Запрошуємо на зустріч з політичним та державним діячем, експертом програм ЄС із питань державного управління в Україні Thursday April 4th, 2024 Leave a Reply Cancel reply
(Українська) Розпочато співпрацю ФМВ з керівником проєкту ROBONEERS Антоном Скрипником Thursday December 14th, 2023
Студенти факультету міжнародних відносин НАУ відвідали Сквирський дитячий будинок «Надія» для дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування Monday March 9th, 2020
(Українська) Запрошуємо на зустріч з політичним та державним діячем, експертом програм ЄС із питань державного управління в Україні Thursday April 4th, 2024