(Українська) Декан ФМВ взяв участь в засіданні міжвідомчої робочої групи з розвитку сфери туризму та курортів Sorry, this entry is only available in Ukrainian. Загальні новини You Might Also Like Зустріч першокурсників з деканом Факультету міжнародних відносин Wednesday September 30th, 2020 Представник факультету міжнародних відносин НАУ взяв участь у Міжнародному науковому форумі (м. Освенцім, Республіка Польща) Friday February 28th, 2020 (Українська) ФМВ розпочав співпрацю з дослідницькою компанією NOKs fishes Monday February 12th, 2024 Leave a Reply Cancel reply
Представник факультету міжнародних відносин НАУ взяв участь у Міжнародному науковому форумі (м. Освенцім, Республіка Польща) Friday February 28th, 2020