English EN French FR German DE Russian RU Spanish ES Ukrainian UK

 

РЕЄСТРАЦІЯ ДЛЯ УЧАСТІ В ЄВІ/ЄФВВ

 

 1. Надішліть на електронну адресу приймальної комісії ФМВ fmv.pk@npp.nau.edu.ua скановані або фотокопії наступних документів? перевіривши правильність даних, які зазначили в заяві-анкеті:

  • заповненої заяви-анкети з інформацією для оформлення екзаменаційного листка;
  • документа, що посвідчує особу, зазначеного в анкеті;
  • документа, що підтверджує інформацію про реєстраційний номер облікової картки платника податків, або документа, що підтверджує причину невнесення до анкети інформації про РНОКПП;
  • фотокартки для документів (кольорової або чорно-білої) із зображенням, що відповідає досягнутому віку вступника.

  У темі електронного листа обов’язково зазначте прізвище, ім’я, по батькові та те, що лист подається для реєстрації на ЄВІ/ЄФВВ.

  У тексті електронного листа обов’язково зазначте прізвище, ім’я, по батькові (повністю).

  Заповнюючи заяву-анкету з інформацією, необхідною для оформлення екзаменаційного листка, вкажіть населений пункт, у якому бажаєте пройти ЄВІ, ЄФВВ, і назву(-и) єдиного фахового вступного випробування.

  Зважте також на те, що є обмеження щодо кількості місць у спеціально обладнаних комп’ютерних центрах, запропонованих закордонними партнерами. Тож у разі вичерпання місць у певному місті воно стане недоступним для вибору. Радимо не зволікати з реєстрацією.

 2. Отримайте скановану копію екзаменаційного листка.

  У разі успішної реєстрації Вам буде надіслано скановану копію екзаменаційного листка на електронну адресу, зазначену Вами в заяві-анкеті.

  Для кожного учасника, який отримав екзаменаційний листок, на вебсайті Українського центру оцінювання якості освіти створюють інформаційну сторінку «Кабінет учасника вступних випробувань до магістратури», доступ до якої здійснюється за номером екзаменаційного листка та РIN-кодом, зазначеним у ньому.

  Оригінал екзаменаційного листка зберігатиметься в деканаті ФМВ (7.302).

  Оформлений екзаменаційний листок можна отримати особисто, до початку іспиту звернувшись до приймальної комісії, або поштовим зв’язком по Україні, якщо ви зазначили про таку необхідність у заяві-анкеті.

  Якщо екзаменаційний листок не надійшов на адресу, зазначену Вами в заяві-анкеті, за два тижні до початку вступних випробувань, вступник має звернутися до приймальної комісії, до якої надсилав реєстраційні документи, для отримання відповідних роз’яснень.

  Якщо в екзаменаційному листку Ви виявите помилки, зверніться до приймальної комісії (fmv.pk@npp.nau.edu.ua).

Нагадуємо, що цьогоріч для вступу до магістратури випробування відбуватимуться в комп’ютерному форматі.

Контактні дані приймальної комісії ФМВ:
Телефон: +38 096 334 58 04 (Шиманська Світлана Юріївна)

*Також, Ви можете подати документи безпосередньо звернувшись до деканату ФМВ (7.302) у Пн.-Пт., з 9:00 до 15:00.

 

Закрити меню