Студенти ФМВ отримали подяки та грамоти від Міністерств України та Верховної Ради України

Студенти Факультету міжнародних відносин отримали відомчі нагороди, подяки та грамоти від Міністерства молоді і спорту України Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України, народного депутата України та Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при Міністерстві закордонних справ України.

Подяки Міністерства молоді і спорту України за досягнення високих результатів, вагомий особистий внесок у розвиток фізичного виховання і спорту серед студентської молоді, активну участь у громадському житті факультету отримали :

1. Буша Ростислав Станіславович, ВП-316;
  2. Гаєва Анастасія Тарасівна, МЕВ-103М;
  3. Діхтяренко Анна Сергіївна, С-114М
  4. Жиденко Анастасія Володимирівна, Ж-410;
  5. Кучерява Анна Дмитрівна, МП-106М;
  6. Малярчук Єва Олександрівна, П-422;
  7. Ратушняк Дарія Олександрівна, МВ-407;
  8. Трущенкова Поліна Анатоліївна, МВ-307;
  9. Цвігун Олександр Віталійович, МП-204а;
  10. Цвіркун Ольга Василівна, РЗГ-319.

Грамоти Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України за високі академічні досягнення, активну науково-дослідну роботу та значну громадську активність отримали:

1. Бузиль Анастасія Василівна, ВП-316;
  2. Березніченко Єлизавета Валеріївна, РЗГ-318;
  3. Березовенко Максим Олександрович, МВ-208;
  4. Малер Аліна, МБ-102а;
  5. Шаргородська Катаріна Миколаївна, МП-205.

Подяки від народного депутата України Романа Грищука за участь в програмі стажування в громадській приймальні народного депутата України та вагомий внесок в підготовці матеріалів для Постійної делегації Верховної Ради України до весняної сесії Парламентської асамблеї НАТО отримали:

1. Ковальов Артем Олександрович, МВ-307;
  2. Пінчук Маргарита Олександрівна, МІ-309.

Подяки  Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при Міністерстві закордонних справ України  за високі академічні досягнення, активну науково-дослідну роботу та значну громадську активність отримали:

1. Ворона Антон Михайлович, МВ-407;
  2. Ганусовська Ірина Дмитрівна, МВ-408;
  3. Грабовський Ярослав Олександрович, МВ-407;
  4. Жабра Даніель, МП-204а;
  5. Злотківська Тетяна Володимирівна, МП-304а, ВП-315;
  6. Левченко Артем Олександрович, МЕВ-401;
  7. Ніконенко Максим Андрійович, МП-206;
  8. Соломко Дмитро Михайлович, МП-405;
  9. Сукайло Даниїл Вячеславович, МБ-403;
  10. Яковлєв Андрій Дмитрович, МП-205.

Вітаємо наших студентів з відзнаками та бажаємо нових здобутків!