Студенти ФМВ взяли участь у роботі круглого столу  «Проект «Візія-2033»: Як повернути українських вчених з-за кордону?»

Студенти Факультету міжнародних відносин під час проходження навчальної практики взяли участь в роботі круглого столу «Проект «Візія-2033»: Як повернути українських вчених з-за кордону?».
Серед учасників круглого столу:  народний депутат України Олег Дунда; голова правління Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття Наталія Землянська; політолог Олександра Решмеділова; завідувач сектору міграційних досліджень Інституту демографії та проблем якості життя НАН України Олексій Позняк та інші.
Експерти обговорили можливі кроки, що має зробить влада, щоб зупинити «відтік мізків» та повернути українських вчених з-за кордону;
роль освіти у поствоєнному відновленні України.
Студенти-першокурсники кафедри журналістики та кафедри реклами і зв’язків з громадськістю ФМВ отримали можливість поставити питання учасникам заходу та взяти коментарі в експертів.