З нагоди відзначення Міжнародного дня дівчат в інформаційно-комунікаційних технологіях кафедра комп’ютерних мультимедійних технологій ФМВ НАУ організувала відкриту лекцію з випускницею Факультету міжнародних відносин, авторкою проєкту з дослідження тенденцій Кариною Літвіновою. У ході заходу лектора розповіла про основи дослідження тенденцій, сучасні інструменти пошуку та аналізу трендів, актуальні еко-тенденції та тренди у сфері мультимедійних технологій. Висnуп Карини Літвінової не тільки викликав глибокий інтерес серед студентів, а й надихнув не лише дівчат, а у хлопців до ще стараннішого навчання з метою якісного опанування обраної професії.
На ФМВ НАУ відзначено міжнародний день дівчат в ІКТ
![На ФМВ НАУ відзначено міжнародний день дівчат в ІКТ](http://fmv.nau.edu.ua/wp-content/uploads/2023/05/На-ФМВ-НАУ-відзначено-міжнародний-день-дівчат-в-ІКТ-1.jpg)
Вам також може сподобатись
![Розпочато співпрацю ФМВ з Інститутом міжнародних відносин і політичних наук Вільнюського університету](http://fmv.nau.edu.ua/wp-content/uploads/2023/09/IMG-20230825-WA0003-139x300.jpg)
Розпочато співпрацю ФМВ з Інститутом міжнародних відносин і політичних наук Вільнюського університету
![Професор ФМВ виступила з доповіддю на Всесвітньому Конгресі асоціації юристів у Нью-Йорку](http://fmv.nau.edu.ua/wp-content/uploads/2023/07/photo_2023-07-30_23-05-41-185x300.jpg)
Професор ФМВ виступила з доповіддю на Всесвітньому Конгресі асоціації юристів у Нью-Йорку
![Студенти ФМВ – учасники національного раунду змагань всесвітніх судових дебатів з міжнародного публічного права](http://fmv.nau.edu.ua/wp-content/uploads/2024/02/IMG-20240210-WA0002-300x192.jpg)