ФМВ збільшує кількість іноземних мов, які доступні здобувачам для вивчення протягом навчання

У зв’язку з розширенням міжнародного співробітництва з іноземними партнерами на Факультеті міжнародних відносин започатковується викладання польської, португальської та румунської мов. Таким чином, студенти спеціальностей ФМВ мають можливість обрати для вивчення з 13 іноземних мов: англійська, арабська, іспанська, італійська, китайська, німецька, новогрецька, польська, португальська, румунська, турецька, французька, японська тощо.
Студенти з великою зацікавленістю ставляться до вивчення іноземних мов, і не тільки двох обов’язкових. Враховуючи співпрацю Національного авіаційного університету з Гданським університетом (Польща), Федеральним університетом Бразиліа (Бразилія), Політехнічним інститутом м. Лейрія (Португалія), Національною школою політичних та адміністративних досліджень (Румунія) та іншими, мовленнєва підготовка здобувачів вищої освіти сприятиме міжнародній академічній мобільності та підвищенню конкурентоспроможності випускників ФМВ НАУ.