Факультет міжнародних відносин НАУ з нагоди травневих свят зібрав посилку вихованцям Сквирського дитячого будинку «Надія»

Студенти та викладачі факультету міжнародних відносин НАУ з нагоди травневих свят зібрали 4350 грн., 45 кг речей, 15 розвиваючих книжок та іграшки для потреб вихованців Сквирського дитячого будинку «Надія» Сквирської районної ради Київської області, де наразі проживає 13 хлопців та дівчат, віком від 3 до 16 років.
Зібрані кошти були витрачені на побутові та гігієнічні засоби особистого використання (шампуні, бальзами, гелі для душу, туалетний папір, серветки та інш.), та продукти харчування, серед яких: соняшникова олія, згущене молоко, печиво, цукерки, чай, цукор та інш.
Загалом, можна констатувати, що ні відстань, ні умови карантину не стають на заваді людям, об’єднаним єдиною метою – творити добро та дарувати радість дітям.