(Українська) Факультет міжнародних відносин НАУ з нагоди травневих свят зібрав посилку вихованцям Сквирського дитячого будинку «Надія» Sorry, this entry is only available in Ukrainian. Загальні новини You Might Also Like (Українська) Декан ФМВ взяв участь в міжнародному дипломатичному форумі Saturday November 19th, 2022 (Українська) Студенти ФМВ взяли участь у четвертій міжнародній онлайн-зустрічі Канда інституту іноземних мов (Японія) Wednesday November 8th, 2023 (Українська) Перспективи українсько-турецької співпраці Факультету Міжнародних Відносин НАУ: Проект академічного і наукового співробітництва Турції (TABIP) Friday February 14th, 2020 Leave a Reply Cancel reply
(Українська) Студенти ФМВ взяли участь у четвертій міжнародній онлайн-зустрічі Канда інституту іноземних мов (Японія) Wednesday November 8th, 2023
(Українська) Перспективи українсько-турецької співпраці Факультету Міжнародних Відносин НАУ: Проект академічного і наукового співробітництва Турції (TABIP) Friday February 14th, 2020