Учениця Авіакосмічного ліцею НАУ стала призеркою міського туру учнівських наукових робіт Малої академії наук

Під науковим керівництвом викладача кафедри міжнародного права та порівняльного правознавства, завідувача навчально-наукової лабораторії «Інформаційний центр ЄС» Факультету міжнародних відносин НАУ Марини Головатенко та педагогічного керівника
вчителя історії та громадянської освіти Авіакосмічного ліцею НАУ, учителя вищої категорії Вікторії Фатєєвої учениця 11 класу Авіакосмічного ліцею ім. І. Сікорського НАУ Олександра Гура стала переможницею районного туру та призером міського туру учнівських наукових робіт Малої академії наук в секції «Правознавство».
Дослідницька робота Олександри Гури буде опублікована у збірнику наукових праць Факультету міжнародних відносин НАУ у середині березня разом із роботами інших обдарованих представників молоді.
Бажаємо успіхів у подальшому навчанні та науковій діяльності!