Студентка ФМВ НАУ Анастасія Вакуленко здійснила благодійний одиночний веломарафон «Київ – Ужгород»

Студентка 5-го курсу ФМВ НАУ спеціальності «Міжнародне право» Анастасія Вакуленко у період 15-21 серпня поточного року здійснила одиночний благодійний веломарафон «Київ – Ужгород» з метою збору коштів на купівлю пікапу, вартістю близько 240 тис. грн. для воїнів полку «Азов».
Шлях волонтерки пролягав через Житомир, Вінницю, Тернопіль, Хмельницький, Рогатин та Мукачево. Анастасію не зупинило навіть те, що під Житомиром у перший же день марафону її велосипед зламався. Але дівчина, не втрачаючи оптимізму, взяла в оренду інший та продовжила свій тяжкий та героїчний шлях.
Загальна довжина пройденої Анастасією дистанції складає 889 км, які вона подолала за 6 днів та змогла зібрати близня 10 тисяч гривень.
По переду що велика робота аби купити омріяний пікап, але ми точно знаємо, що з такою молоддю – немає нічого недосяжного.
Захоплюємося тобою, Настя!