Набирає обертів вступна кампанія-2023

Факультет міжнародних відносин Національного авіаційного університету з нетерпінням чекає на своїх вступників.
Цього року в нас є приємні новини, адже ми можемо запропонувати Вам нові спеціальності на факультеті:
052 Політологія та 054 Соціологія.

Отже, маємо наступний перелік спеціальностей та освітніх програм, на які оголошено набір:
ОС БАКАЛАВР
291 Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії
⦁ Міжнародна інформація
⦁ Міжнародні відносини
⦁ Міжнародні відносини (англомовний проєкт)

292 Міжнародні економічні відносини
⦁ Міжнародні економічні відносини
⦁ Міжнародний бізнес
⦁ Міжнародний бізнес (англомовний проєкт)

293 Міжнародне право
⦁ Міжнародне право
⦁ Міжнародне право (англомовний проєкт)

052 Політологія
⦁ Політологія

054 Соціологія
⦁ Соціологія

061 Журналістика
⦁ Журналістика
⦁ Реклама і зв’язки з громадськістю

242 Туризм і рекреація
⦁ Туризмознавство

186 Видавництво та поліграфія
⦁ Технології електронних мультимедійних видань

ОС МАГІСТР
291 Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії
⦁ Зовнішня політика і дипломатія
⦁ Міжнародна інформація

292 Міжнародні економічні відносини
⦁ Міжнародні економічні відносини
⦁ Міжнародний бізнес

293 Міжнародне право
⦁ Міжнародне право

054 Соціологія
⦁ Соціологія

242 Туризм і рекреація
⦁ Туризмознавство

061 Журналістика
⦁ Журналістика

186 Видавництво та поліграфія
⦁ Технології електронних мультимедійних видань.

Переваги навчання на спеціальностях, які забезпечує ФМВ:

Факультет міжнародних відносин – лідер освітньої та наукової дипломатії, академічної мобільності викладачів і студентів. Має широке коло міжнародних партнерів та здійснює ефективне співробітництво із університетами, фондами, установами з понад 30 країн світу, міжнародними організаціями та транснаціональними бізнес-структурами.

12 іноземних мов: англійська, арабська, іспанська, італійська, китайська, німецька, новогрецька, польська, португальська, турецька, французька, японська тощо. Студенти вивчають, окрім основної, ще одну мову на вибір та отримують додаткову (другу) професійну кваліфікацію.

Наявність англомовного проєкту на ОП «Міжнародні відносини», «Міжнародний бізнес» та «Міжнародне право» ОС «Бакалавр».

5 спеціалізацій з міжнародної регіоналістики та країнознавства: європейські студії, північна американістика, південна американістика, сходознавство, африканістика).

5 галузей знань, 8 спеціальностей (бакалавр, магістр), 3 англомовних проєкти, 6 освітніх аспірантських програм доктора філософії (PhD), 4 спеціальності з підготовки докторів наук, 2 спеціалізовані вчені ради з присвоєння наукового ступеня доктора наук.

Навчальний процес забезпечує висококваліфікований та потужний склад науково-педагогічних працівників факультету: понад 150 висококваліфікованих викладачів, успішних практиків в сфері права, економіки, дипломатії, політики, соціальних комунікацій. Серед яких 42 доктори наук, 49 професорів, 75 кандидатів наук, 67 доцентів.

Практика в дипломатичних установах, органах державної влади і місцевого самоврядування, міжнародних організаціях та топових транснаціональних компаніях.

Більше про переваги навчання на Факультеті міжнародних відносин Ви можете дізнатись з наших інформаційних ресурсів та соціальних мереж. Також, Ви можете запитати нас особисто у зручний для Вас спосіб.

Чекаємо на Вас!

Наші контакти: