Майстер-клас із промпродюсеркою Film.ua та спеціалісткою із SMM, digital-менеджеркою проєктів на ФМВ НАУ

Майстер-клас  із промпродюсеркою Film.ua та спеціалісткою із SMM, digital-менеджеркою проєктів на ФМВ НАУ

На Факультеті міжнародних відносин НАУ кафедрою реклами і зв’язків із громадськістю було проведено майстер-клас із промпродюсеркою Film.ua Валерією Литвиненко та спеціалісткою із SMM, digital-менеджерку проєктів Анастасією Ковалек.
Спікерки говорили про специфіку таргетування реклами та особливостях SMM-комунікацій у кіно. А також, акцентували увагу на особливостях таргету і просування в соціальних мережах українських проєктів. Студенти активно долучалися до теми зустрічі. Також були розглянуті можливості проходження практики студентами у FILM.UA.