Майстер-клас «ТОП 5 секретів створення успішного ТВ-проєкту» для студентів ФМВ

Шеф-редакторка телеканалу для українців у Польщі UA2427 TV Анастасія Карташева провела майстер-клас для студентів Факультету міжнародних відносин. Організатори – кафедра журналістики та кафедра реклами  і зв’язків з громадськістю ФМВ

Анастасія Карташова поділилася ТОП 5 секретами створення успішного телепроєкту на прикладі інформаційно-розважального ток-шоу «Триматись своїх». Журналістка зазначила, що ключовими компонентами успішного проєкту є унікальність продукту, вмотивована команда та стратегія просування.

Журналістка розказала про свій шлях в журналістиці, який починався зі студентської лави нашого факультету та поділилась цікавими ситуаціями під час роботи на телеканалах.

Вона порадила майбутнім журналістам сприймати позитивно критику, не боятися телевізійних камер, бути впевненими в собі та вміти виправляти помилки.

Презентація «ТОП-5 секретів створення успішного ТВ-проєкту»