Майстер-клас «Сталість у комунікаціях: win-win стратегія для комунікатора та стейкхолдерів»

Менеджерка з корпоративних комунікацій Carlsberg Ukraine Ірина Костюк провела майстер-клас «Сталість у комунікаціях: win-win стратегія для комунікатора та стейкхолдерів» для студентів Факультету міжнародних відносин. Організатори заходу – кафедра журналістики та кафедра реклами  і зв’язків з громадськістю ФМВ.

Лекторка говорила про корпоративні комунікації та специфіку роботи в міжнародних компаніях, репутаційні виклики та тренди. Особливу увагу вона приділила важливості співпраці корпорацій з медіа, зокрема, в умовах війни та необхідності постійної комунікації з внутрішніми та зовнішніми стейкхолдерами.

Завдяки майстер-класу студенти дізналися як обрати канал комунікації та знайти дійсно крутий інфопривід. Ірина Костюк дала поради для майбутніх комунікаційників та відповіла на питання учасників зустрічі.