Запрошуємо на презентацію Стартап школи Інституту новітніх технологій та лідерства Національного авіаційного університету

Метою цього онлайн заходу є ознайомлення здобувачів вищої освіти з діяльністю Стартап школи, головною місією якої є розвиток в Університеті підприємництва як культури, підтримки інноваторів і розробників наукових і науково-технічних проєктів. Учасники вебінару дізнаються про етапи навчання інноваційному підприємництву та можливості, що надає Школа для формування технологічних і бізнес-ідей. Також обговоримо важливість розробки проєктів, створення прототипів науково-технічних продуктів та їх комерціалізації. Слід зазначити, що за поточний рік роботи Стартап школа об’єднала зусилля 14 команд інноваційних проєктів. Розробники з трьох факультетів НАУ представили свої напрацювання на всеукраїнських і міжнародних форумах, конкурсах інженерних та інноваційних стартапів, серед них: Всеукраїнський форум Innovation Fest, конкурс IT-Eureka, Yangel Big Bang, Verrnadsky Challenge, Star Track тощо. Проєкти, які супроводжували співробітники Центру трансферу технологій, були високо оцінені суддями й організаторами вищезазначених конкурсів. Стартап школа НАУ допоможе пройти шлях від ідеї стартапу до створення бізнес-моделі, залучення перших користувачів і перевірки основних гіпотез, пошуку інвестицій та розвитку бізнесу, адже це середовище для прогресивних інноваторів. Саме тут творчі особистості отримують ідеальні умови для втілення своїх ідей та мрій.

Місце проведення: Google Meet (meet.google.com/cno-kdcy-are)
Дата: 17 лютого 2021 року Час: 15:00.
Запрошуємо всіх бажаючих!