Запрошуємо на відкриту лекцію Філіпа Джеймса Кінгстона «AI Case Usage in International Business»

Факультет міжнародних відносин запрошує на відкриту лекцію «AI Case Usage in International Business»/ «Використання штучного інтелекту в міжнародному бізнесі»  головного операційного директора компанії «Applied АІ», запрошеного викладача ФМВ, що відбудеться 20 березня 2024 року о 13:30 в онлайн-форматі.

Приєднатися до зустрічі можна за посиланням: https://us02web.zoom.us/j/5131986079?pwd=KzRIYk5FbVI3UTgwczFETi9YNmJkUT09&omn=84861208278

Філіп Джеймс Кінгстон – головний операційний директор компанії «Applied АІ», член ради директорів і віце-президент Центру лідерства в галузі сталого розвитку. З 2024 року Філіп Джеймс Кінгстон – запрошений викладач Факультету міжнародних відносин за напрямом «Міжнародні економічні відносини» та «Міжнародний бізнес».