Декан ФМВ вручив подяки студентам-учасникам заходу «Дебют першокурсника»

Декан Факультету міжнародних відносин Юрій Волошин вручив подяки студентам-учасникам заходу «Дебют першокурсника».

У «Дебюті першокурсника», що традиційно щороку проходить на факультеті, взяли участь першокурсники всіх спеціальностей ФМВ. Талановиті студенти порадували присутніх чарівним співом, жартами, гумористичними мініатюрами, пародіями та вокально-хореографічними постановками. Члени Творчого об’єднання студентів та аспірантів ФМВ стали наставниками команд першокурсників та всебічно підтримували новачків.

Декан Юрій Волошин, нагороджуючи студентів, згадав своє студентське життя та участь у творчих заходах рідного університету. Він подякував студентам за активну участь у житті факультету та зазначив, що усі учасники «Дебюту першокурсника» окрім подяки отримають по 5 додаткових балів до рейтингу успішності.