Вітаємо професора кафедри реклами і зв`язків з громадськістю Володимира Кравченка з отриманням Державної стипендії Президента України!

Указом Президента України №201/2021 професору кафедри реклами і зв`язків з громадськістю, Заслуженому працівнику освіти України, доктору історичних наук Володимиру Івановичу Кравченку призначено Державну стипендію видатного діяча науки.

Державна стипендія призначається Президентом строком на два роки та передбачає посилення державної підтримки діячів науки та відзначення їхніх видатних особистих досягнень.

Вітаємо Володимира Івановича Кравченка, бажаємо  міцного здоров’я та натхнення для подальшої праці! Пишаємося, що серед наших науково-педагогічних працівників є науковці такого рівня!