Вітаємо Ніну Іванівну Карпачову з обранням на посаду Віце-президента Європейського Інституту Омбудсмана!

Вельмишановна Ніно Іванівно!

Від щирого серця хочемо привітати Вас – першого заступника голови Союзу юристів України і першого Омбудсмана України, з обранням вдруге на посаду Віце-президента Європейського Інституту Омбудсмана!

Нехай Ваш професіоналізм та мудрість сприятимуть новим звершенням щодо дотримання прав людини,  а результативна робота на посаді Віце-президента Європейського Інституту Омбудсмана зміцнить престиж нашої держави на міжнародній арені. Бажаємо Вам міцного здоров’я, невичерпної енергії та успіхів у Вашій нелегкій щоденній  діяльності.