Відкрито реєстрацію на унікальний курс зі Стратегії інновацій від Павла Шеремети

Запрошуємо  долучитись до прослуховування циклу авторських лекцій видатного українського топ-менеджера, економіста, ексміністра економічного розвитку і торгівлі України та засновника Києво-Могилянської бізнес-школи — Павла Шеремети.

Цикл ексклюзивних авторських лекцій стане цінним джерелом знань для студентів, аспірантів, викладачів та всіх, хто цікавиться створенням та розвитком інновацій.

Курс складатиметься з шести лекцій, що охоплюватимуть широке коло тем, пов’язаних з інноваціями:

• 5 квітня — «Інновації як рушій розвитку»;
  • 10 квітня — «Творче руйнування і неруйнівне творення»;
  • 12 квітня — «Управління інноваціями на рівні організації»;
  • 17 квітня — «Суспільні цінності, що стимулюють інновації»;
  • 24 квітня — «Управління інноваціями на рівні міст і країн»;
  • 3 травня — «Особистісне лідерство і інновації».

Більш детальний опис лекцій можна переглянути за посиланням

Усі лекції будуть розпочинатися о 13:00 і триватимуть 60 хвилин з подальшою 30-хвилинною дискусією з поважним спікером.

Місце проведення: Факультет міжнародних відносин (7 корпус), ауд. 7.303.

Кількість місць саме в офлайн-форматі участі обмежена, тому потрібно заповнити форму реєстрації.

Після заповнення форми, у разі ухвалення заявки, отримаєте офіційне запрошення на вказану вами електронну пошту. Саме за цим запрошенням відбудеться допуск до участі в офлайн-форматі!