Урочистості до 72-ої річниці незалежності КНР

На базі центру вивчення китайської мови Факультету міжнародних відносин відбулись урочистості з нагоди 72-ої річниці незалежності Китайської народної республіки за участі студентів та викладачів факультету. Головним гостем святкування став офіційний представник Нанкінського університету, директор Школи китайської мови Хао Тунцай.

Декан Юрій Волошин привітав китайського партнера зі святом та зазначив, що проведення таких заходів сприяє покращенню взаєморозуміння і зміцненню дружніх стосунків між державами.  Він наголосив на важливості

співпраці з китайськими університетами, що сприятиме розвитку освітньої інноваційної діяльності на факультеті.

Хао Тунцай подякував за співпрацю та запевнив, що всебічно сприятиме процесу викладання китайської мови як другої студентам факультету міжнародних відносин та розширенню програм стажування для викладачів та студентів. Він зауважив, що співпраця між університетами сприятиме підвищенню ефективності навчальної та науково-дослідної роботи, покращенню міжнародного співробітництва та культурних зв’язків обох університетів.