(Українська) Студентка Факультету міжнародних відносин НАУ Анастасія Вакуленко готує їжу для воїнів Збройних Сил України та територіальної оборони Sorry, this entry is only available in Ukrainian. Загальні новини / Кафедра міжнародного права та порівняльного правознавства You Might Also Like Студенти Факультету міжнародних відносин НАУ взяли участь у прямому ефірі ток-шоу «Зворотний відлік» Thursday December 5th, 2019 (Українська) Привітання декана з Новим Роком та наступаючим Різдвом Христовим! Tuesday January 5th, 2021 (Українська) Запрошуємо абітурієнтів-2021, учнів старших класів, батьків на День відкритих дверей НАУ Thursday September 24th, 2020 Leave a Reply Cancel reply
Студенти Факультету міжнародних відносин НАУ взяли участь у прямому ефірі ток-шоу «Зворотний відлік» Thursday December 5th, 2019
(Українська) Привітання декана з Новим Роком та наступаючим Різдвом Христовим! Tuesday January 5th, 2021
(Українська) Запрошуємо абітурієнтів-2021, учнів старших класів, батьків на День відкритих дверей НАУ Thursday September 24th, 2020