Студенти ФМВ підготували проєкт до Міжнародного дня Франкофонії

Студенти Факультету міжнародних відносин під керівництвом викладача кафедри іноземних мов та перекладу Євгенія Мельника підготували проєкт до Міжнародного дня Франкофонії.
Здобувачі вищої освіти, які вивчають французьку мову як другу іноземну, прочитали вірші французьких митців, які засуджують російське варварство та демонструють свою солідарність з українським народом. Від самого початку війни, розв’язаної Росією проти нашої країни, Франція є союзницею України, а сміливість українців, які чинять опір загарбникам, надихає французьких поетів.
До наших талановитих студентів зі словами підтримки та побажаннями подальших успіхів звернулися французькі поетеси Хлоя Гальєн та Оділь Карет.
Серед учасників проєкту – студенти всіх спеціальностей ФМВ: Діана Гнилянська (гр. 409), Сніжана Пілат (гр. 318), Жасмін Якубовська (гр. 307), Самсон Бакал (гр. 408), Карина Бузівська (гр. 407), Поліна Булига (гр. 308), Максим Дорошенко (гр. 408), Артем Бицюра (гр. 307), Анна Шавро (гр. 201), Максим Сорочак (гр. 318), Марина Яковчук (гр. 112М), Олександра Панченко (гр. 407), Тетяна Адаменко (гр. 408), Вікторія Смілянець (гр. 211), Ліна Солтис (гр. 210). Кафедра іноземних мов та перекладу та студенти ФМВ сподіваються, що їхня композиція не залишить глядачів байдужими.