Протягом двох тижнів студенти факультету міжнародних відносин НАУ на волонтерських засадах обслуговують телефонну лінію для інформаційного консультування вимушено переміщених осіб, організовану Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.
Серед найбільш активних студентів: Євгенія Романюк, Тетяна Торія, Юлія Гагин, Катерина Христофорова, Артем Антоненко, Софія Бакун, Вероніка Шрам, Владислав Бойчук та інш.
Робота наших студентів є дуже важливою та відповідальною, щодень кожен із них приймає велику кількість дзвінків від вимушено переселених осіб, яким потрібна допомога.
Пишаємося нашими студентами.
Студенти ФМВ НАУ – волонтери у Міністерстві з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України
![Студенти ФМВ НАУ – волонтери у Міністерстві з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України](http://fmv.nau.edu.ua/wp-content/uploads/2022/07/Студенти-ФМВ-НАУ-волонтери-у-Міністерстві-з-питань-реінтеграції-5.jpg)