Студенти факультету міжнародних відносин НАУ відвідали Верховний Суд України

За підтримки декана факультету міжнародних відносин НАУ професора Юрія Волошина студенти 3-го курсу спеціальності «Міжнародне право» у рамках вивчення навчальної дисципліни «Порівняльний кримінальний процес» разом із доцентом кафедри міжнародного права та порівняльного правознавства Іриною Лесь відвідали Верховний Суд України.
У рамках ознайомчого візиту будо проведено екскурсію Кловським палацом, де відбуваються урочисті зустрічі міжнародних делегацій, офіційні брифінги перших осіб держави та засідання адміністративної, господарської, цивільної та кримінальної палат.
Дивовижна історія приміщення палацу та неймовірна краса українського бароко не могли не надихнути наших студентів на ще старанніше навчання. А багато хто й поставив собі за мету майбутнє працевлаштування до лав Верховного Суду України.