5 червня 2020 року на Факультеті міжнародних відносин НАУ на базі кафедри іноземних мов відбуласяVI-а щорічна Міжнародна науково-практична конференція «Cучасні тенденції іншомовної професійної підготовки майбутніх фахівців немовних спеціальностей в полікультурному просторі».

До роботи конференції долучилися численні заклади вищої освіти України, у тому числі: ХНПУ ім. Г. С. Сковороди, Одеська академія неперервної освіти при Одеській облраді, Дніпровський національний університет ім. О. Гончара, Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Київський національний лінгвістичний університет, Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана, Львівський національний університет імені Івана Франка, НТУУ Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського, Тернопільський національний економічний університет, Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського, Національний медичний університет імені О.О. Богомольця, ДДПУ імені Івана Франка, НУОУ ім. І.Черняховського, Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія, Львівський національний університет імені Івана Франка, Київський національний університет технологій та дизайну, Полтавський національний педагогічний університет імені В. Г.Короленка, Тернопільський національний медичний університет ім. І.Я. Горбачевського, Київський університет імені Бориса Грінченка і Національна академія прокуратури України.

А також іноземні учасники, науковці та викладачі з Хулунбуїрського інститу (м.Хулунбуїр, Китайська Народна Республіка), Університету Л’Оріентале Неаполя, (Італія, м.Неаполь), Білоруська державна академія зв’язку (м. Мінськ, Білорусь).

Конференції кафедри іноземних мов інтегрувала сім секцій, у роботі яких взяли участь викладачі кафедри та запрошені гості інших вітчизняних та зарубіжних закладів вищої освіти.

Варто зауважити, що до конференції із науковими розвідками на різну тематику долучилося 122 учасники, у тому числі: доктори наук, кандидати наук, старші викладачі, викладачі, викладачі-стажисти, магістранти, а також студенти.

За підсумками конференції видано електронний збірник наукових праць, який розміщено на сайті Факультету міжнародних відносин у рубриці «Наука» та на сайті кафедри іноземних мов ФМВ НАУ.ЗБІРНИК VI МІЖНАР. конф.кафедри_05.06.2020

ПРОГРАМА VI МІЖНАР. конф.кафедри_05.06.2020