На Факультеті міжнародних відносин НАУ пройшов Круглий стіл з нагоди Дня спротиву окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополя

На виконання листа МОН від 16.09.2022 №1/108-5522 Про відзначення Дня спротиву окупації АРК, кафедра міжнародного права та порівняльного правознавства ФМВ НАУ організувала та провела засідання Круглого столу, до участі у якому долучилося більш ніж 60 здобувачів вищої освіти, а свої тези до збірника наукових праць подали більш ніж 150 учасників.

Пленарне засідання почалося вітальним словом заступника декана факультету, к.ю.н., доцента Ірини Лесь, яка зауважила на необхідності проведення заходів, спрямованих на висвітлення подій незаконного військового захоплення РФ територій незалежної України. Свою доповідь, присвячену побудові та розвитку соціальної держави у післявоєнний час, представив завідувач кафедри міжнародного права та порівняльного правознавства к.ю.н., доцент Роман Максимович. Крім того, з доповідями та презентаціями, присвяченими темі Круглого столу виступили: Іван Миронюк (МІ-109), Ірина Мазуренко (МЕВ-401) та Юлія Наконечна (МЕВ -401).
Виступи доповідачів викликали жваві наукові дискусії, що зайвий раз підкреслює актуальність проведеного заходу.
На середину березня анонсовано вихід збірки наукових праць.