Доцент кафедри іноземних мов та перекладу Факультету міжнародних відносин НАУ Дарія Ржевська перебуває на міжнародному стажуванні у м. Токіо (Японія)

У рамках угоди про співпрацю між НАУ та Університетом Тойо (м. Токіо, Японія), викладач японської мови, доцент кафедри іноземних та перекладу факультету міжнародних відносин Дарія Ржевська бере участь у програмі академічної мобільності терміном з 20 вересня 2022 року по 20 листопада 2022 року. У рамках відрядження передбачається здійснення Дарією Ржевською перекладу роману Харукі Муракамі «Різдво людини-вівці» українською мовою з метою його подальшого видавництва на території Японії та України, а також здійснення перекладу унікальної роботи «Світ персонажів Харукі Муракамі: дорога до світла в пітьмі».
Крім того, заплановані заходи з метою налагодження подальшої співпраці з обміну студентами на викладачами між НАУ та Університетом Тойо.
Дарія Ржевська проживає на території сучасного гуртожитку університету Тойо, де студенти та аспіранти мають унікальну можливість обмінюватися досвідом та проводити безліч культурних заходів.
Пишаємося Дарією Олександрівною та бажаємо подальших перемог на науковому поприщі.