Відбулося онлайн засідання Вченої ради факультету міжнародних відносин НАУ

У форматі on-line конференції відбулося чергове засідання Вченої ради факультету міжнародних відносин.
Засідання провів голова Вченої ради – декан факультету професор Юрій Волошин. Декан наголосив на важливості впровадження сучасних інноваційних технологій у освітній процес, що забезпечить подальший успішний розвиток факультету.
У ході засідання було розглянуто наступні питання порядку денного:
1. Про організацію навчального процесу в період карантину.
2. Про підготовку та організацію Міжнародної науково-практичної конференції «Сучасні міжнародні відносини: актуальні проблеми теорії і практики – 2020».
3. Про стан, поточні підсумки та перспективи організаційної і рекламної діяльності щодо залучення абітурієнтів на навчання до ФМВ на 2020-2021 н.р.
4. Про створення кафедри ЮНЕСКО в структурі Факультету міжнародних відносин.
5. Про зміни до складу Вченої ради Факультету міжнародних відносин.
Крім того, були затверджені теми кандидатської та докторської дисертацій науково-педагогічним працівникам факультету міжнародних відносин.

За усіма пунктами порядку денного проведено обговорення та шляхом відкритого голосуванням 20 членами Вченої ради прийняті відповідні рішення.