Відбулася лекція-обговорення з учнями Авіакосмічного ліцею імені Ігоря Сікорського НАУ м. Києва з нагоди Міжнародного дня боротьби за ліквідацію расової дискримінації

Голова Студентського наукового товариства Факультету міжнародних відносин НАУ Валерія Ситнікова (МП-305) провела лекцію-обговорення з використанням фотопрезентації, для учнів Авіакосмічного ліцею імені Ігоря Сікорського НАУ м. Києва, присвячену Міжнародному дню боротьби за ліквідацію расової дискримінації.
У ході заходу було з’ясовано поняття та походження расової дискримінації, її місце у законотворчому процесі України та світу, передумови запровадження Всесвітнього дня боротьби з расовою дискримінацією, форм її прояву та реалізації цього явища з боку російської федерації.
Учні ліцею виявили неабиякий інтерес, задавали багато запитань, у тому числі щодо можливості подальшого вступу до НАУ.
Факультет має на меті систематично організовувати для учнів ліцею патріотично – просвітницькі заходи.