Відбувся онлайн-круглий стіл «Забезпечення прав людини у сучасних умовах діджиталізації суспільства»

Факультет міжнародних відносин НАУ спільно з Міжнародним культурним центру «Сяйво», Університету сучасних знань та Київським університетом імені Бориса Грінченка провели онлайн- круглий стіл: «Забезпечення прав людини в сучасних умовах діджиталізації суспільства».
У заході взяли участь 45 представників різних університетів Києва, студентів та членів громадських організацій.
У ході заходу було обговорено актуальні питання забезпечення прав людини в умовах діджиталізації суспільства; пошук шляхів розв’язання нагальних проблем; окреслено перспективи розвитку на тлі діджиталізації.
Активну участь у дискусіях та обговореннях взяли студенти 3-го курсу, спеціальності «Міжнародне право», проявивши свої глибокі знання у заявлені темі круглого столу.