Викладачі кафедри реклами і зв’язків з громадськістю спільно з кафедрою журналістики Факультету міжнародних відносин НАУ вступили до Європейської асоціації комунікаційних досліджень (European communication research and education association) – найбільшого в Європі наукового товариства, що об’єднує дослідників та викладачів журналістики й медіакомунікацій. Така співпраця дасть можливість зблизити українських науковців із закордонними колегами, розповісти світові про українських дослідників та долучатися до міжнародних проєктів і програм.
Викладачі ФМВ НАУ вступили до Європейської асоціації комунікаційних досліджень (European communication research and education association)
![Викладачі ФМВ НАУ вступили до Європейської асоціації комунікаційних досліджень (European communication research and education association)](http://fmv.nau.edu.ua/wp-content/uploads/2023/02/Викладачі-ФМВ-НАУ-вступили-до-Європейської-асоціації-комунікаційних-досліджень.jpg)