English EN French FR German DE Russian RU Spanish ES Ukrainian UK

Кафедра міжнародних економічних відносин і бізнесу

Студентський науковий гурток

З метою поєднання навчальної та наукової роботи, активізації дослідницької діяльності здобувачів вищої освіти спеціальності «Міжнародні економічні відносини» та якісної підготовки молодого покоління дослідників – бакалаврів та магістрантів на кафедрі створено студентський науковий гурток «Сучасні проблеми світового господарства».
Пріоритетом роботи гуртка є організація та виконання студентських наукових досліджень. Його учасники мають ряд публікацій як у фахових виданнях, так і в матеріалах всеукраїнських та міжнародних конференцій, є призерами престижних наукових конкурсів та учасниками олімпіад.
Відповідальною за роботу гуртка є кандидат економічних наук, доцент Набок Інна Іванівна.

Проведення чергового засідання студентського наукового гуртка «Сучасні проблеми світового господарства» д.н.держ.упр., к.е.н., професором Білою С.О.
 • Глобальні закономірності та тенденції розвитку світового ринку авіаційних перевезень – Набок І.І. (жовтень 2020 р.)
 • Вплив глобальної пандемії COVID-19 на міжнародні авіаційні пасажирські перевезення – Набок І.І. (грудень 2020 р.)
 • Управління конкурентоспроможністю міжнародних аеропортів на світовому ринку авіаційних перевезень – Сидоренко К.В. (лютий 2020 р.)
 • Сучасні міжнародні економічні відносини: актуальні проблеми теорії та практики – Степанов О.П. (квітень 2020 р.)
 • Тенденції діджиталізації та віртуалізації як вектор сучасного розвитку світового господарства – Пічкурова З.В. (червень 2020 р.)
Назва секції гурткаМісяцьАудиторіяКерівникВиконання/проведення гуртка
1Глобальна енергетична проблема в світовій економіціВересень7.401-аБіла С.О.Проводився – доповідач Біла С.О.,  присутні 20 чол. (група 101)
2Світовий досвід вирішення проблеми національної продовольчої проблемиЖовтень7.401-аПобоченко Л.М.Проводився – доповідач  Побоченко Л.М. присутні 12 чол. (група 403)
3Актуальні проблеми МЕВЛистопад7.401-аСіденко С.В.Проводився – доповідач  Сіденко С.В.,  присутні 7 чол. (група 503-504)
4Особливості конкуренції в міжнародному бізнесіГрудень7.401-аРумянцев А.П.Проводився – доповідач  Румянцев А.П.,  присутні 12 чол.  (група 403)
5Аналіз світових проблем безробіттяСічень7.401-аНабок І.І.Проводився – доповідач Набок І.І.,  присутні 5 чол.(група 504)
6Кроскультурні особливості організації міжнародної рекламиЛютий7.401-аМандра Н.Г.Проводився – доповідач  Мандра Н.Г.,  присутні 7 чол. (група 20)
7Міжнародна торгівля у вирішенні глобальних проблем економічного розвитку країнБерезень7.401-аПічкурова З.В.Проводився – доповідач  Пічкурова З.В., присутні 25 чол.  (група 301-303)
8Міжнародні логістичні системи в умовах глобалізаціїКвітеньУ онлайн-режиміСидоренко К.В.

Проводився дистанційно – доповідач  Сидоренко К.В.,  присутні 10 чол.

(група  503)

9Проблеми та перспективи діяльності ТНК на території УкраїниТравеньУ онлайн-режиміРичка М.А.Проводився  дистанційно – доповідач  Ричка М.А.,  присутні 5 чол. (група 503)

 

 

Проведення чергового засідання студентського наукового гуртка «Сучасні проблеми світового господарства» к.е.н., доцентом Набок І.І. у онлайн-режимі

 

За результатами обговорення на засіданнях гуртка найбільш актуальних проблем світового господарства здобувачі готують наукові роботи, які публікуються у збірниках конференцій та наукових виданнях, зокрема, у збірниках щорічної кафедральної міжнародної науково-практичної конференції «Національні економічні стратегії розвитку в глобальному середовищі», факультетської міжнародної науково-практичної конференції «Сучасні міжнародні відносини: актуальні проблеми теорії і практики», загальноуніверситетської міжнародної науково-практичної конференції здобувачів вищої освіти і молодих учених «Політ: сучасні проблеми науки», у фаховому науковому журналі «Стратегія розвитку України» тощо.

Конкурси

Наукова школа кафедри міжнародних економічних відносин і бізнесу ФМВ НАУ «Національні економічні стратегії розвитку України в глобальному середовищі»  зорієнтовує здобувачів вищої освіти на практичне впровадження наукових розробок. Здобувачі вищої освіти, що навчаються за спеціальністю «Міжнародні економічні відносини» регулярно беруть участь у конкурсах студентських наукових робіт, у т.ч. у: Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціальності «Міжнародні економічні відносини», що відбувається щорічно на виконання наказу Міністерства освіти і науки України, Відкритому конкурсі Стипендіальної програми «Завтра.UA» Всеукраїнської Благодійної організації «Фонд Віктора Пінчука – соціальна ініціатива» тощо.

Багдасарян Тамара, здобувач ВО спеціальності «Міжнародні економічні відносини»

 • стала стипендіаткою академічної стипендії Президента України у 2019-2020 н.р. (Наказ Міністерства освіти і науки України від 04.11.2019 р. № 1387).
 • стала лауреатом ІІ-го туру Всеукраїнського конкурсу студентських студентських наукових робіт зі спеціальності «Міжнародні економічні відносини» у 2018-2019 н.р. Отримала сертифікат
 • посіла перше місце у Всеукраїнському конкурсі Scolarship від Finance.ua. Отримала грамоту
 • стала переможницею конкурсу «La meilleur composition» з французької мови у 2018 році.
 • посіла І місце в Огляді-конкурсі на кращий дипломний проект (роботу) у 2019-2020 н.р. Тема дипломної роботи: «Зелена економіка в умовах сталого розвитку країни ЄС». Науковий керівник – доц. Набок І.І. Отримала грамоту

Прохорова Наталія, здобувач ВО спеціальності «Міжнародні економічні відносини»

 • стала стипендіаткою іменної стипендії Верховної Ради України у 2020-2021 н.р. (Наказ Міністерства освіти і науки України від 06.10.2020 р. № 1231).

Корява Діана, здобувач ВО спеціальності «Міжнародні економічні відносини»

 • стала переможницею конкурсу Стипендіальної програми «Завтра.UA» Всеукраїнської Благодійної організації «Фонд Віктора Пінчука – соціальна ініціатива» у 2018-2019 н.р. Тема конкурсної роботи: «Вплив стартапів на макроекономічні показники». Отримала диплом
 • посіла І місце в Огляді-конкурсі на кращий дипломний проект (роботу) у 2019-2020 н.р. Тема дипломної роботи: «Перспективи розвитку ринку альтернативної енергетики в Україні з урахуванням європейського досвіду». Науковий керівник – доц. Побоченко Л.М.

Левченко Олександра, здобувач ВО спеціальності «Міжнародні економічні відносини»

 • стала лауреатом ІІ-го туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Міжнародні економічні відносини» у 2017-2018 році.

Ноздратенко Дмитро, здобувач ВО спеціальності «Міжнародні економічні відносини»

 • став лауреатом IІ-го туру Всеукраїнського конкурсу студентських студентських наукових робіт зі спеціальності «Міжнародні економічні відносини» у 2017-2018 н.р.

Здобувачі ВО спеціальності «Міжнародні економічні відносини» Василевський Владислав, Багой Максим, Кавун Олена, Супрун Катерина, Юрченко Анастасія

 • взяли участь у Міжнародному конкурсі з інвестиційних проектів «CFA Institute Research Challenge» у 2015 році. Лист з подякою

Козак Ірина, здобувач ВО спеціальності «Міжнародні економічні відносини»

 • посіла І місце в Огляді-конкурсі на кращий дипломний проект (роботу) у 2019-2020 н.р. Тема дипломної роботи: «Розвиток міжнародних авіаційних перевезень в Україні». Науковий керівник – доц. Побоченко Л.М.

Василик Вероніка, здобувач ВО спеціальності «Міжнародні економічні відносини»

 • посіла ІІ місце в Огляді-конкурсі на кращий дипломний проект (роботу) у 2019-2020 н.р. Тема дипломної роботи: «Стратегії аграрного виробництва у світовій економіці». Науковий керівник – проф. Біла С.О. Отримала грамоту
 • взяла участь круглому столі на тему «Лідерство» 27 вересня 2017 року / Національний авіаційний університет, м. Київ. Отримала сертифікат

Гончаренко Карина, здобувач ВО спеціальності «Міжнародні економічні відносини»

 • посіла ІІ місце в Огляді-конкурсі на кращий дипломний проект (роботу) у 2019-2020 н.р. Тема дипломної роботи: «Дослідження розвитку циркулярної економіки в умовах системної кризи світового господарства». Науковий керівник – доц. Набок І.І.

Горобець Ольга, здобувач ВО спеціальності «Міжнародні економічні відносини»

 • посіла ІІ місце в Огляді-конкурсі на кращий дипломний проект (роботу) у 2019-2020 н.р. Тема дипломної роботи: «Нові індустріальні країни Азії в умовах глобальних трансформацій». Науковий керівник – доц. Побоченко Л.М. Отримала грамоту
 • у 2017 році посіла ІІІ-тє місце за результатами участі у XVII Міжнародній науково-практичній конференції здобувачів вищої освіти і молодих вчених «Політ. Сучасні проблеми науки» (секція «Прикладна математика»). Отримала грамоту
 • взяла участь круглому столі на тему «Лідерство» 27 вересня 2017 року / Національний авіаційний університет, м. Київ. Отримала сертифікат

Загородня Катерина, здобувач ВО спеціальності «Міжнародні економічні відносини»

 • посіла ІІ місце в Огляді-конкурсі на кращий дипломний проект (роботу) у 2019-2020 н.р. Тема дипломної роботи: «Вплив маркетингових стратегій в соцмережах на міжнародні компанії». Науковий керівник – доц. Ричка М.А.

Свистун Анастасія, здобувач ВО спеціальності «Міжнародні економічні відносини»

 • посіла ІІ місце в Огляді-конкурсі на кращий дипломний проект (роботу) у 2019-2020 н.р. Тема дипломної роботи: «Сучасні тенденції розвитку процесів злиття та поглинання в глобальному бізнес-середовищі». Науковий керівник – доц. Набок І.І.

Торопова Анастасія, здобувач ВО спеціальності «Міжнародні економічні відносини»

 • взяла участь у Міжуніверситетській конференції «Модель Організації Об’єднаних Націй» 16-17 квітня 2019 року / Національний авіаційний університет, м. Київ. Отримала сертифікат
 • у 2016 році посіла І місце за результатами участі у науково-практичній конференції «Михайло Грушевський: між науковю і політикою» (до 150-річчя до від дня народження М.С. Грушевського). Отримала грамоту

З метою поєднання навчальної та дослідницької діяльності здобувачі вищої освіти сепціальності «Міжнародні економічні відносини» беруть учать у низці наукових заходів:

Мазуренко Ірина, здобувач ВО спеціальності «Міжнародні економічні відносини»

 • взяла участь у Міжуніверситетській конференції «Модель Організації Об’єднаних Націй» 16-17 квітня 2019 року / Національний авіаційний університет, м. Київ. Отримала сертифікат

Наукові публікації

Відповідно до освітньо-професійних програм «Міжнародні економічні відносини» та «Міжнародний бізнес», здобувачі вищої освіти повинні володіти здатністю розв’язувати складні спеціалізовані задачі та практичні проблеми у сфері міжнародних відносин у цілому та міжнародних економічних, зокрема, а також у процесі навчання, що передбачає застосування новітніх теорій та методів при здійсненні комплексних досліджень світогосподарських зв’язків, характеризується комплексністю та невизначеністю умов.
Підтвердженням застосування дослідницького методу є участь здобувачів вищої освіти спеціальності «Міжнародні економічні відносини» у вітчизняних і міжнародних науково-практичних конференціях та наявністю публікацій у збірниках наукових праць і фахових наукових виданнях.

Участь здобувачів ВО спеціальності «Міжнародні економічні відносини» у Міжнародній науково-практичній конференції здобувачів вищої освіти і молодих учених «Політ. Сучасні проблеми науки»
 1. Всесвітній конгрес «Авіація у XXI столітті» – «Безпека в авіації та космічні технології» (секція «Міжнародне економічне співробітництво України в авіаційній та космічній сферах»).
 2. Міжнародна науково-технічна конференція «АВІА-2021» (секція «Міжнародне економічне співробітництво України в авіаційній та космічній сферах»).
 3. Міжнародна науково-практична конференція здобувачів вищої освіти і молодих вчених «ПОЛІТ. Сучасні проблеми науки» (секція «Глобальні проблеми міжнародних економічних відносин»).
 4. Міжнародна науково-практична конференція «Сучасні міжнародні відносини: актуальні проблеми теорії і практики» (секція «Міжнародні економічні відносини в умовах глобальних трансформацій»).
 5. Міжнародна науково-практична конференція «Національні економічні стратегії розвитку в глобальному середовищі».
 6. Міжнародна науково-практична конференція «Сучасні тенденції іншомовної професійної підготовки майбутніх фахівців немовних спеціальностей в полікультурному просторі».
 7. Всеукраїнська наукова англомовна студентська конференція «Молодь без кордонів – розбудова крос-культурної свідомості» / «Youth without borders – building cross-cultural awareness».

2016 рік:

 1. Василевський В.О. Перспективи інвестиційної привабливості економіки країни // Електронний збірник наукових праць «Україна і світ: перспективи та стратегії розвитку». – 2016. – № 2. – 367 с. – С. 30-37.
 2. Василинюк М.В. Стратегії інноваційного розвитку країн світу // Електронний збірник наукових праць «Україна і світ: перспективи та стратегії розвитку». – 2016. – № 2. – 367 с. – С. 38-45.
 3. Висоцька М.П., Діабі А. Стратегії діяльності транснаціональних банків на прикладі функціонування фінансової групи «Група Креді Агріколь» // Стратегія розвитку України. – 2016. – № 1. – С. 83-89.
 4. Гаврилюк В.В. Закономірності міжнародної міграції робочої сили та її соціально-економічні наслідки для України // Електронний збірник наукових праць «Україна і світ: перспективи та стратегії розвитку». – 2016. – № 2. – 367 с. – С. 46-54.
 5. Клименко Г.А., Філоненко Я.М. Угоди злиття і поглинання в «BOEING COMPANY»: світовий досвід для України // Електронний збірник наукових праць «Україна і світ: перспективи та стратегії розвитку». – 2016. – № 2. – 367 с. – С. 55-63.
 6. Комінко О.В. Сучасний стан, основні проблеми та шляхи удосконалення функціонування міжнародного ринку FOREX в Україні // Електронний збірник наукових праць «Україна і світ: перспективи та стратегії розвитку». – 2016. – № 2. – 367 с.  – С. 64-75.
 7. Ноздратенко Д.О., Захаров І.М. Роль бізнес-авіації на світовому ринку авіаційних послуг // ІV Всеукраїнська науково-практична конференція молодих учених і студентів з міжнародною участю «Проблеми та перспективи розвитку авіації та космонавтики». – 29-30 листопада 2016 року. – К.: НАУ, 2016.
 8. Побоченко М.Е., Шваюк Ю.Е. «Розумне місто» («Розумний будинок») та його енергетична складова: світовий досвід // Стратегія розвитку України. – 2016. – № 1. – С. 141-145.
 9. Прохорова М.Е., Захаров І.М. Угода про асоціацію між Україною та ЄС – проблеми та перспективи економічного співробітництва // Стратегія розвитку України. – 2016. – № 1. – С. 108-117.
 10. Ричка М.А., Дерій С.Р. Ринок транспортних послуг: зарубіжний досвід // Стратегія розвитку України. – 2016. – № 1. – С. 160-165.
 11. Сіденко С.В., Невгад А. Міжнародне співробітництво України в сфері інновацій // Стратегія розвитку України. – 2016. – № 1. – С. 172-176.
 12. Спажева К.Л. Економіко-математичний аналіз впливу прямих іноземних інвестицій на економіку України // Електронний збірник наукових праць «Україна і світ: перспективи та стратегії розвитку». – 2016. – № 2. – 367 с.  – С. 76-82.
 13. Сьома К.В. Аналіз інвестиційної діяльності європейських транснаціональних корпорацій // Електронний збірник наукових праць «Україна і світ: перспективи та стратегії розвитку». – 2016. – № 2. – 367 с.  – С. 83-91.
 14. Ульянець О.С. Конкурентноспроможність українських підприємств на світовому ринку в умовах глобалізації // Електронний збірник наукових праць «Україна і світ: перспективи та стратегії розвитку». – 2016. – № 2. – 367 с. – С. 92-100.

2017 рік:

 1. Bilynska А.М. The integration of Ukraine to the global chains of added value // ХVІI міжнародна науково-практична конференція молодих вчених та студентів «Політ. Сучасні проблеми науки», 4-7 квітня 2017 року: тези доп. – К., 2017. – С. 48.
 2. Loktionova A.V. The economic effect of cluster development in the USA // ХVІI міжнародна науково-практична конференція молодих вчених та студентів «Політ. Сучасні проблеми науки», 4-7 квітня 2017 року: тези доп. – К., 2017. – С. 67-68.
 3. Starchenko A.V. The value of developing creative sectors of economy for country // ХVІI міжнародна науково-практична конференція молодих вчених та студентів «Політ. Сучасні проблеми науки», 4-7 квітня 2017 року: тези доп. – К., 2017. – С. 79-80.
 4. Антоненко К.В, Мухамедова Д. Р. Проблеми застосування товарних знаків суб’єктами комерційної діяльності в Україні та шляхи їх вирішення [Електроний ресурс] / Антоненко К.В, Мухамедова Д.Р. // Східна Європа: економіка, бізнес та управління. – 2017. – №4 (09). – Режим доступу до ресурсу: http:// www.easterneurope-ebm.in.ua/9-2017-ukr. Електронне фахове видання.
 5. Антоненко К.В, Мухамедова Д.Р. Сучасний стан і тенденції функціонування товарних знаків у сучасній комерційній практиці в Україні [Електроний ресурс] / Антоненко К.В, Мухамедова Д.Р. // Глобальні та національні проблеми економіки. – 2017. – №18. – Режим доступу до статті: http://global-national.in.ua/issue-18-2017. Електронне фахове видання. Журнал включено до міжнародної наукометричної бази даних Index Copernicus (ICV 2015:36.92)
 6. Антоненко К.В, Мухамедова Д. Р. Сучасний стан та тенденції розвитку співпраці України та США [Електроний ресурс] / Антоненко К.В, Мухамедова Д.Р. // Інфраструктура ринку. – 2017. – №6. – Режим доступу до ресурсу: http://www.market-infr.od.ua/uk/6-2017. Електронне фахове видання.
 7. Антоненко К.В, Мухамедова Д. Р. Товарні знаки в міжнародній комерційній діяльності [Електроний ресурс] / Антоненко К.В, Мухамедова Д.Р. // Інфраструктура ринку. – 2017. – №8. – Режим доступу до ресурсу: http://www.market-infr.od.ua/uk/8-2017. Електронне фахове видання.
 8. Антоненко К.В, Мухамедова Д.Р. Перспективи розвитку сфери бізнесу завдяки торговельно-економічному співробітництву України та Німеччини [Електроний ресурс] / Антоненко К.В, Мухамедова Д.Р. // Східна Європа: економіка, бізнес та управління. – 2017. – №3 (08). – Режим доступу до ресурсу: http:// www.easterneurope-ebm.in.ua/8-2017-ukr. Електронне фахове видання.
 9. Антоненко К.В., Мухамедова Д.Р. Трудова міграція України як складова економічних процесів [Електроний ресурс] / Антоненко К.В, Мухамедова Д.Р. // Глобальні та національні проблеми економіки. – 2017. – №17. – Режим доступу до статті: http://global-national.in.ua/issue-17-2017. Електронне фахове видання. Журнал включено до міжнародної наукометричної бази даних Index Copernicus (ICV 2015:36.92)
 10. Антоненко К.В., Ноздратенко Д.О. Перспективи розвитку світового рекламного ринку [Електронний ресурс] / Антоненко К.В., Ноздратенко Д.О. // Глобальні та національні проблеми економіки. – 2017. – №20. – Режим доступу до статті: http://global-national.in.ua/issue-18-2017. Електронне фахове видання. Журнал включено до міжнародної наукометричної бази даних Index Copernicus (ICV 2015:36.92)
 11. Антоненко К.В., Хромова Д.Д. Проблеми демографічного стану України // Науковий вісник Херсонського державного університету. Серія «Економічні науки». – 2017. – Випуск 23.
  Частина 3. – С. 44-48. Фахове видання. Журнал включено до міжнародної наукометричної бази даних Index Copernicus (ICV 2015: 33.56).
 12. Антоненко К. В., Хромова Д.Д. Аналіз прямих іноземних інвестицій в економіку України [Електроний ресурс] / К. В. Антоненко, Д.Д. Хромова // Інфраструктура ринку. – 2017. – №5. – Режим доступу до ресурсу: http://www.market-infr.od.ua/uk/5-2017. Електронне фахове видання.
 13. Балабанова Г.П., Спажева К.Л. Потенціал зон вільної торгівлі у зростанні конкурентоспроможності експорту України / Г.П. Балабанова, К.Л. Спажева // Стратегія розвитку України (економіка, соціологія, право): наук. журн. – К.: НАУ, – № 2. – С. 179-186.
 14. Біла С.О., Захаров І.М. Стратегічні пріоритети міжнародного економічного співробітництва України та ЄС у сфері сталого розвитку / С.О. Біла, І.М. Захаров // Стратегія розвитку України (економіка, соціологія, право): наук. журн. – К.: НАУ, – № 2. – С. 27-34.
 15. Біла С.О., Філоненко Я.М. Міжнародне економічне співробітництво України у сфері ядерної енергетики // Причорноморські економічні студії. – Науковий журнал. – Випуск 16. – Одеса: Причорноморський науково-досліджний інститут економіки та інновацій, 2017. – С. 12 – 16.
 16. Біла С.О., Філоненко Я.М. Цілі та пріоритети міжнародного економічного співробітництва у сфері розвитку альтернативної енергетики // Міжнародна науково-практична конференція «Національні економічні стратегії розвитку в глобальному середовищі»: збірник тез, м.Київ, 13 квітня 2017 р. – Київ: Національний авіаційний університет, 2017. –  С. 17 – 19 (140 с.).
 17. Гайдай М.Ю. Конференція ООН зі сталого розвитку «Ріо +20» про перехід до «зеленої» економіки // ХVІI міжнародна науково-практична конференція молодих вчених та студентів «Політ. Сучасні проблеми науки», 4-7 квітня 2017 року: тези доп. – К., 2017. – С. 49-52.
 18. Головко Т.С. Європейський досвід вирішення екологічної проблеми в Україні//Сучасні тенденції менеджменту в аграрному виробництві: міжнародна науково-практична конференція, 16-17 травня 2017 року: тези доп. – м. Львів, 2017.– С.288–291.
 19. Гулкевич А.Ю. Проблема «відтоку мізків» в Україні // ХVІI міжнародна науково-практична конференція молодих вчених та студентів «Політ. Сучасні проблеми науки», 4-7 квітня 2017 року: тези доп. – К., 2017. – С. 53-57.
 20. Дзигаленко І.С. Тенденції розвитку світової фінансової системи // ХVІI міжнародна науково-практична конференція молодих вчених та студентів «Політ. Сучасні проблеми науки», 4-7 квітня 2017 року: тези доп. – К., 2017. – С. 58–60.
 21. Дзигаленко І.С., Набок І.І. Стратегія світового інноваційного лідерства / І.С. Дзигаленко, І.І. Набок // Електронний збірник наукових праць «Україна і світ: перспективи та стратегії розвитку»: електронний збірник наукових праць. – К.: ННІМВ НАУ, – 2017. – № 1 (Випуск 4). – С. 92-100.
 22. Зарубінська О.О., Пузанов І.І. Епоха «нової нормальності» для КНР: проблеми, виклики та перспективи змін / О.О. Зарубінська, І.І. Пузанов // Електронний збірник наукових праць «Україна і світ: перспективи та стратегії розвитку»: електронний збірник наукових праць. – К.: ННІМВ НАУ, – 2017. – № 1 (Випуск 4). – С. 100-109.
 23. Захаров І.М. Науково-технічне співробітництво України з країнами ЄС у межах програми «Горизонт-2020»: матеріали доповідей Міжнародної науково-практичної конференції Сучасні можливості забезпечення соціально-економічного розвитку країн (м. Ужгород, 16 вересня 2017 року). / За. заг. ред.: М.М. Палінчак, В.П. Приходько, A. Krynski. –Ужгород. – Ужгород: Видавничий дім «Гельветика», 2017.– С.15-18.
 24. Захаров І.М., Біла С.О. Макроекономічні наслідки міграційної кризи для ЄС / І.М. Захаров, О.С. Біла // Електронний збірник наукових праць «Україна і світ: перспективи та стратегії розвитку»: електронний збірник наукових праць. – К.: ННІМВ НАУ, – 2017. – № 1 (Випуск 4). – С. 110-121.
 25. Корява Д.С. Моделі розвитку нових індустріальних країн // Україна і світ: перспективи та стратегії розвитку: електронний збірник наукових праць. – 2017. – № 2. – Вип. 5. – С. 275-282.
 26. Корява Д.С. Моделі розвитку нових індустріальних країн // Україна і світ: перспективи та стратегії розвитку: електронний збірник наукових праць. – 2017. – № 2. – Вип. 5. – С. 275-282.
 27. Кузьменко К.В. Новації геоекономічної політики: від неолібералізму до «неопротекціонізму» // ХVІI міжнародна науково-практична конференція молодих вчених та студентів «Політ. Сучасні проблеми науки», 4-7 квітня 2017 року: тези доп. – К., 2017. – С. 61-63.
 28. Кулєшова А.О., Аналіз облікової ставки як одного з інструментів впливу на валютний курс та рівень інфляції в країні // ХVІI міжнародна науково-практична конференція молодих вчених та студентів «Політ. Сучасні проблеми науки», 4-7 квітня 2017 року: тези доп. – К., 2017. – С. 64-66.
 29. Локтіонова А.В., Біла С.О. Пріоритети державної підтримки кластерів в країнах ЄС / А.В. Локтіонова, С.О. Біла // Електронний збірник наукових праць «Україна і світ: перспективи та стратегії розвитку»: електронний збірник наукових праць. – К.: ННІМВ НАУ, – 2017. – № 1 (Випуск 4). – С. 132-139.
 30. Мухамедова Д. Міжнародний брендінг як ключова складова товарної стратегії на прикладі компанії «Coca-Cola» // Україна і світ: перспективи та стратегії розвитку: електронний збірник наукових праць. – 2017. – № 2. – Вип. 5. – С. 254-264.
 31. Мухамедова Д.Р. Бізнес-культура ведення ділових переговорів у Франції // ХVІI міжнародна науково-практична конференція молодих вчених та студентів «Політ. Сучасні проблеми науки», 4-7 квітня 2017 року: тези доп. – К., 2017. – С. 69-71.
 32. Набок І.І., Вишнякова О.В. Злиття і поглинання в банківській сфері: сучасні тенденції європейського і вітчизняного ринків /І.І. набок, О.В. Вішнякова // Стратегія розвитку України (економіка, соціологія, право): наук. журн. – К.: НАУ, – № 1. – С. 116-120.
 33. Набок І.І., Дзигаленко І.С. Місце і роль Китаю на міжнародній арені в контексті глобалізації світогосподарських відносин//Причорноморські економічні студії. 2017. – Вип.17-с. 6-10.
 34. Набок І.І., Дзигаленко І.С. Стан та тенденції розвитку сучасної світової економіки //Глобальні та національні проблеми економіки. – Миколаївський національний університет імені В.О. Сухомлинського. 2017 – Вип. 16. – с. 48-51.
 35. Набок І.І., Лиховід І.В. Особливості розвитку мережевого маркетингу у світі / І.І. Набок, І.В. Лиховід // Електронний збірник наукових праць «Україна і світ: перспективи та стратегії розвитку»: електронний збірник наукових праць. – К.: ННІМВ НАУ, – 2017. – № 1 (Випуск 4). – С. 140-151.
 36. Набок І.І., Мухамедова Д. Міжнародний брендінг як ключова складова товарної стратегії на прикладі компанії «Сoca-Сola» // Електронний збірник наукових праць «Україна і світ: перспективи та стратегії розвитку»: електронний збірник наукових праць. – К.: ННІМВ НАУ, – 2017. – № 2.
 37. Ноздратенко Д.О. Особливості вендингового бізнесу в Європі // ХVІI міжнародна науково-практична конференція молодих вчених та студентів «Політ. Сучасні проблеми науки», 4-7 квітня 2017 року: тези доп. – К., 2017. – С. 72-76.
 38. Ноздратенко Д.О. Розвиток світового ринку вендингових послуг// Національні економічні стратегії розвитку в глобальному середовищі: міжнародна науково-практична конференція, 13 квітня 2017 року: тези доп. – К., 2017.– С.114–117.
 39. Побоченко Л.М., Мухамедова Д.Р. Пріоритетні напрямки покращення міжнародної інвестиційної діяльності в Україні // Електронний фаховий науково-практичний журнал «Інфраструктура ринку». Серія «Світове господарство і міжнародні економічні відносини». – 2017. – Випуск 7. – С.49-55. [Електроний ресурс] / Побоченко Л.М., Мухамедова Д.Р. // Інфраструктура ринку. – 2017. – №7. – Режим доступу до ресурсу: http://www.market-infr.od.ua/uk/7-2017. Електронне фахове видання.
 40. Побоченко Л.М., Сабатін О.С. Розвиток e-commerce на прикладі інтернет-крамниці Аmazon// Науковий вісник Херсонського державного університету. Серія «Економічні науки». – 2017. – Том 2. Випуск (24). – С.38-46. Журнал включено до міжнародної наукометричної бази даних Index Copernicus (ICV 2015: 33.56).
 41. Побоченко Л.М., Сабатін О.С. Розвиток інтернет-торгівлі в Україні під впливом світових тенденцій [Електроний ресурс] / Побоченко Л.М., Сабатін О.С. // Східна Європа: економіка, бізнес та управління. – 2017. – №4 (09). – Режим доступу до ресурсу: http:// www.easterneurope-ebm.in.ua/9-2017-ukr. Електронне фахове видання.
 42. Побоченко Л.М., Троян В.В. Оцінка основних напрямківінтелектуальної  міграції під впливом інноваційного розвитку світової економіки [Електроний ресурс] / Л.М. Побоченко, В.В. Троян //  Інфраструктура ринку.– 2017. – № 14. Режим доступу до ресурсу: http://www.market-infr.od.ua/uk/14-2017. Електронне фахове видання.
 43. Побоченко Л.М., Чиженко І.О. Сучасні тенденції розвитку міжнародного франчайзингу в Україні // Стратегія розвитку України (економіка, соціологія, право). – 2017.– №2. – С. 138-144.
 44. Побоченко Л.М., Чиженко І.О. Сучасні тенденції розвитку світового ринку бізнес-авіації// Стратегія розвитку України (економіка, соціологія, право). – 2017.– №1. – С. 138-144.
 45. Прохорова М.Е., Прохорова Н.В. Причини та наслідки змін в динаміці та напрямках експансії ТНК в сучасних умовах // Стратегія розвитку України. – 2017. – № 2. – С. 165-174.
 46. Сабатін О.С. Проблеми управління зовнішнім державним боргом в Україні // ХVІI міжнародна науково-практична конференція молодих вчених та студентів «Політ. Сучасні проблеми науки», 4-7 квітня 2017 року: тези доп. – К., 2017. – С. 77-78.
 47. Сабатін О.С. Розвиток інтернет-комерції в Україні// Національні економічні стратегії розвитку в глобальному середовищі: міжнародна науково-практична конференція, 13 квітня 2017 року: тези доп. – К., 2017.– С.128–1
 48. Спажева К.Л. Міжнародне інституційне регулювання зовнішньої торгівлі на початку ХХІ століття // Україна і світ: перспективи та стратегії розвитку: електронний збірник наукових праць. – 2017. – № 2. – Вип. 5. – С. 265-275.
 49. Спажева К.Л. Роль ІТ-сектора у підвищенні конкуренто-спроможності експорту України / К.Л. Спажева // Сучасний стан та перспективи розвитку економіки, обліку, фінансів та управління в Україні та світі: матеріали доповідей Міжнародної науково-практичної конференції, 14 листопада 2017 р. – Полтава: ЦФЕНД, 2017. – 257 с. – С. 25-27.
 50. Спажева К.Л. Стратегічні пріоритети розвитку конкурентоспроможності національної економіки Китаю в умовах глобалізації / К.Л. Спажева // Напрями розвитку ринкової економіки на засадах конкурентоспроможності, інноваційності та сталості: матеріали доповідей Міжнародної науково-практичної конференції, 11 листопада 2017 р. – Запоріжжя: Запорізька державна інженерна академія, 2017. – 200 с. – С. 17-20.
 51. Титаренко А.О., Ричка М.А. Сучасні реалії України в СОТ / А.О. Титаренко, М.А. Ричка // Електронний збірник наукових праць «Україна і світ: перспективи та стратегії розвитку»: електронний збірник наукових праць. – К.: ННІМВ НАУ, – 2017. – № 1 (Випуск 4). – С. 151-161.
 52. Труш О.Т. Соціально-економічні наслідки боргової кризи для Аргентини // ХVІI міжнародна науково-практична конференція молодих вчених та студентів «Політ. Сучасні проблеми науки», 4-7 квітня 2017 року: тези доп. – К., 2017. – С. 81-84.
 53. Труш О.Т., Біла С.О. Пріоритети оптимізації зовнішньої заборгованості держави (на прикладі країн ЄС) / О.Т. Труш, С.О. Біла // Електронний збірник наукових праць «Україна і світ: перспективи та стратегії розвитку»: електронний збірник наукових праць. – К.: ННІМВ НАУ, – 2017. – № 1 (Випуск 4). – С. 161-170.
 54. Усманова М.С. Проблеми розвитку потенціалу підприємства в умовах глобальної конкуренції // Національні економічні стратегії розвитку в глобальному середовищі: міжнародна науково-практична конференція, 13 квітня 2017 року: тези доп. – К., 2017.– С.123–125.
 55. Чиженко І.О. Інвестиційне співробітництво України з країнами ЄС// Національні економічні стратегії розвитку в глобальному середовищі: міжнародна науково-практична конференція, 13 квітня 2017 року: тези доп. – К., 2017.– С.123–125.
 56. Чиженко І.О. Сучасні тенденції розвитку світового ринку авіаційних перевезень // ХVІI міжнародна науково-практична конференція молодих вчених та студентів «Політ. Сучасні проблеми науки», 4-7 квітня 2017 року: тези доп. – К., 2017. – С. 85-89.
 57. Шиденко К.П. Сінгапур – азійський полюс економічного розвитку 21 століття // ХVІI міжнародна науково-практична конференція молодих вчених та студентів «Політ. Сучасні проблеми науки», 4-7 квітня 2017 року: тези доп. – К., 2017. – С. 90-91.
 58. Якубовський А.А. Соціально-економічні наслідки бідності працюючого населення // ХVІI міжнародна науково-практична конференція молодих вчених та студентів «Політ. Сучасні проблеми науки», 4-7 квітня 2017 року: тези доп. – К., 2017. – С. 92-93.

2018 рік:

 1. Antonenko K.V., Koriava S. The impact of business aviation on the economy of Europe / K.V. Antonenko, D.S. Koriava // The Eighth World Congress “AVIATION IN THE XXI-st CENTURY – Safety in aviation and space. – Осtоber 10-12, 2018. – Kyiv. – 10.1.15-10.1.18. [Електронний ресурс]. – Режим доступу: http://congress.nau.edu.ua/2018/
 2. Анашкіна П. Сучасні тенденції розвитку міжнародної міграції робочої сили / П. Анашкіна // Україна і світ: перспективи та стратегії розвитку: електронний збірник наукових праць. – 2018. – № 2. – Вип. 7. – С. 160-170.
 3. Антоненко К.В., Мухамедова Д.Р. Порівняльний аналіз проведення політики зайнятості в країнах Центральної та Східної Європи на прикладі Греції та Німеччини // Україна і світ: теоретичні та практичні аспекти діяльності
  у сфері міжнародних відносин: ІІ-га міжнародна науково-практична конференція, 18-19 квітня 2018 р.: тези доп. – К., 2018. – С. 64-65.
 4. Багдасарян Т.Г. Стратегія розвитку зовнішньоторговельних відносин України на фоні глобальних економічних процесів // ХVІІІ Міжнародна науково-практична конференція молодих учених і студентів «Політ. Сучасні проблеми науки». – К.: НАУ, 3-6 квітня 2018 року [Електронний ресурс]. – Режим доступу: http://nau.edu.ua/ua/menu/science/konferenczii-ta-seminary/xiii-mizhnarodna-naukovo-praktychna-konferencziya-molodyh-uchenyh-i-studentiv-polit.html.
 5. Біла С.О., Гайдай М.Ю. Стратегічні пріоритети сталого розвитку у ХХІ ст.: досвід країн ЄС та України. – Бізнес-навігатор. Науково-виробничий журнал. Випуск 1-1 (44) 2018. – С.26 – 31. (Фахове видання. Україна, а також Index Copernicus: ICV 2016: 32.82)
 6. Біла С.О., Левченко О.Т. Шляхи погашення зовнішньої заборгованості та ризики дефолту: світовий досвід [Електронний ресурс] / С.О. Біла, О.Т. Левченко // Економіка та суспільство. – 2018. – № 14. – Режим доступу до журналу: http://economyandsociety.in.ua/index.php/journal-14 (Фахове видання України у сфері економіки. Видання входить до міжнародної реферованої бази даних: Index Copernicus ICV 2015: 35.93)
 7. Біла С.О., Локтіонова А.В. Пріоритети державної підтримки розвитку промислових кластерів: світовий досвід / С.О. Біла, А.В. Локтіонова // Стратегія розвитку України. – 2018. – № 2. – С. 36-43.
 8. Гайдай М.Ю. Роль міжнародних організацій у стимулюванні розвитку «зеленої економіки» в країнах світу // Україна і світ: перспективи та стратегії розвитку: електронний збірник наукових праць. – 2018. – № 1. – Вип. 6. – С. 205-217.
 9. Гайдай М.Ю. Роль міжнародного економічного співробітництва у формуванні «точок росту» «зеленої економіки» в регіонах України / М.Ю. Гайдай // Україна і світ: перспективи та стратегії розвитку: електронний збірник наукових праць. – 2018. – № 2. – Вип. 7. – С. 170-180.
 10. Гайдай М.Ю., Кубарова В.А. Світовий досвід розвитку «зеленого» бізнесу у сфері «розумного» міста» // Міжнародний науковий симпозіум «Сталий розвиток – стан та перспективи». SDEV’2018. – Національний університет «Львівська політехніка». Інститут сталого розвитку ім. В. Чорновола. Всеукраїнська екологічна ліга. – 28 лютого – 3 березня 2018 року. Львів-Славське, Україна. – http://science.lp.edu.ua.
 11. Горобець О.Г. Вплив демографічних чинників на сучасні світові міграційні процеси // Міжнародна науково-практична конференція «Національні економічні стратегії в глобальному середовищі», 18 квітня 2018 року. – К.: НАУ. – С. 108-110.
 12. Горобець О.Г. Демографічна проблема людства: сучасний стан, наслідки та прогнози // ХVІІІ Міжнародна науково-практична конференція молодих учених і студентів «Політ. Сучасні проблеми науки». – К.: НАУ, 3-6 квітня 2018 року [Електронний ресурс]. – Режим доступу: http://nau.edu.ua/ua/menu/science/konferenczii-ta-seminary/xiii-mizhnarodna-naukovo-praktychna-konferencziya-molodyh-uchenyh-i-studentiv-polit.html.
 13. Єгорова В.І. Оцінка світової торгівлі нафтою та нафтопродуктами // ХVІІІ Міжнародна науково-практична конференція молодих учених і студентів «Політ. Сучасні проблеми науки». – К.: НАУ, 3-6 квітня 2018 року [Електронний ресурс]. – Режим доступу: http://nau.edu.ua/ua/menu/science/konferenczii-ta-seminary/xiii-mizhnarodna-naukovo-praktychna-konferencziya-molodyh-uchenyh-i-studentiv-polit.html.
 14. Жосан О.В. Пріоритети міжнародного економічного співробітництва України у сфері ядерної енергетики // ХVІІІ Міжнародна науково-практична конференція молодих учених і студентів «Політ. Сучасні проблеми науки». – К.: НАУ, 3-6 квітня 2018 року [Електронний ресурс]. – Режим доступу: http://nau.edu.ua/ua/menu/science/konferenczii-ta-seminary/xiii-mizhnarodna-naukovo-praktychna-konferencziya-molodyh-uchenyh-i-studentiv-polit.html.
 15. Жосан О.В. Роль міжнародних організацій у розвитку ядерної енергетики // Україна і світ: перспективи та стратегії розвитку: електронний збірник наукових праць. – 2018. – № 1. – Вип. 6. – С. 195-205
 16. Жосан О.В. Система державного контролю у сфері енергетичних ресурсів в Україні / О.В. Жосан // Україна і світ: перспективи та стратегії розвитку: електронний збірник наукових праць. – 2018. – № 2. – Вип. 7. – С. 180-186.
 17. Загородня К. Роль SMM-технологій у розвитку бізнесу на прикладі моделей B2B, B2С, C2B, C2C бізнесів / К. Загородня // Україна і світ: перспективи та стратегії розвитку: електронний збірник наукових праць. – 2018. – № 2. – Вип. 7. – С. 186-194.
 18. Захарчук В.І. Світовий досвід детінізації економіки для країн пострадянського простору // Міжнародна науково-практична конференція «Національні економічні стратегії в глобальному середовищі», 18 квітня 2018 року. – К.: НАУ. – С. 113-116.
 19. Ковтун В.О. Еволюція страхових ризиків у світі // Міжнародна науково-практична конференція «Національні економічні стратегії в глобальному середовищі», 18 квітня 2018 року. – К.: НАУ. – С. 94-96.
 20. Ковтун В.О. Зовнішня заборгованість країн у глобальній фінансовій системі // ХVІІІ Міжнародна науково-практична конференція молодих учених і студентів «Політ. Сучасні проблеми науки». – К.: НАУ, 3-6 квітня 2018 року [Електронний ресурс]. – Режим доступу: http://nau.edu.ua/ua/menu/science/konferenczii-ta-seminary/xiii-mizhnarodna-naukovo-praktychna-konferencziya-molodyh-uchenyh-i-studentiv-polit.html.
 21. Корява Д.С. Глобальна проблема забезпечення ресурсами // ХVІІІ Міжнародна науково-практична конференція молодих учених і студентів «Політ. Сучасні проблеми науки». – К.: НАУ, 3-6 квітня 2018 року [Електронний ресурс]. – Режим доступу: http://nau.edu.ua/ua/menu/science/konferenczii-ta-seminary/xiii-mizhnarodna-naukovo-praktychna-konferencziya-molodyh-uchenyh-i-studentiv-polit.html.
 22. Корява Д.С. Інновації на глобальному ринку страхування // Міжнародна науково-практична конференція «Національні економічні стратегії в глобальному середовищі», 18 квітня 2018 року. – К.: НАУ. – С. 105-108.
 23. Кубарова В.А. Перспективи розвитку альтернативних джерел енергії: досвід ЄС та України // Україна і світ: перспективи та стратегії розвитку: електронний збірник наукових праць. – 2018. – № 1. – Вип. 6. – С. 218-228.
 24. Кубарова В.А. Сучасний стан та перспективи розвитку процесів злиття та поглинання вУкраїні / В.А. Кубарова // Україна і світ: перспективи та стратегії розвитку: електронний збірник наукових праць. – 2018. – № 2. – Вип. 7. – С. 194-201.
 25. Локтіонова А. Державні програми та ринкові механізми підтримки розвитку кластерів в країнах ЄС / А. Локтіонова // Україна і світ: перспективи та стратегії розвитку: електронний збірник наукових праць. – 2018. – № 2. – Вип. 7. – С. 201-208.
 26. Пасічник О.С., Захарчук В.І. Економіка спільної участі та її вплив на формування нової моделі спільного споживання / О.С. Пасічник, В.І. Захарчук // Стратегія розвитку України. – 2018. – № 2. – С. 134-139.
 27. Півовар В.Л. Проблеми та перспективи розвитку світових фінансових центрів // Міжнародна науково-практична конференція «Національні економічні стратегії в глобальному середовищі», 18 квітня 2018 року. – К.: НАУ. – С. 110-112.
 28. Побоченко Л.М., Головко Т.С. Глобальні тренди процесів злиття та поглинання: нові виклики світовій економіці / Л.М. Побоченко, Т.С. Головко // Стратегія розвитку України. – 2018. – № 2. – С. 100-105.
 29. Побоченко Л.М., Троян В.В. Перспективи розвитку франчайзингового бізнесу в Україні//Ключові аспекти наукової діяльності: ХІV міжнародна науково-практична конференція, 07 – 15 січня 2018 року. – Пшемисль, 2018. – Т.3. – С. 6–8.
 30. Побоченко Л.М., Троян В.В. Структура та динаміка світового ринку продовольства [Електроний ресурс] / Л.М. Побоченко, В.В. Троян // Глобальні та національні проблеми економіки. – 2018. – №21. – Режим доступу до статті: http://global-national.in.ua/issue-21-2018. Електронне фахове видання. Журнал включено до міжнародної наукометричної бази даних Index Copernicus (ICV 2015:36.92).
 31. Прохорова М.Е., Вибодовський М.В. Економічні передумови створення та світова практика законодавчого регулювання криптовалют // Стратегія розвитку України. – 2018. – № 1. – С. 96-101.
 32. Прохорова М.Е., Горобець О. Характеристика світових фінансових центрів за індикатором GlobalFinancialCentersIndex(GFCI) / М.Е. Прохорова, О. Горобець // Україна і світ: перспективи та стратегії розвитку: електронний збірник наукових праць. – 2018. – № 2. – Вип. 7. – С. 208-216.
 33. Прохорова М.Е., Черевашко Д. Вплив процесів бізнес-інкубування на соціально-економічний розвиток країни / М.Е. Прохорова, Д. Черевашко // Україна і світ: перспективи та стратегії розвитку: електронний збірник наукових праць. – 2018. – № 2. – Вип. 7. – С. 216-225.
 34. Прохорова Н.В. Креативізація економіки в сучасних умовах глобального розвитку // Міжнародна науково-практична конференція «Національні економічні стратегії в глобальному середовищі», 18 квітня 2018 року. – К.: НАУ. – С. 89-91.
 35. Прохорова Н.В. Стратегічні напрями креативізації економіки України в умовах розвитку глобалізаційних процесів / Н.В. Прохорова // Україна і світ: перспективи та стратегії розвитку: електронний збірник наукових праць. – 2018. – № 2. – Вип. 7. – С. 225-230.
 36. Рогач М.С. Проблемні аспекти експорту продукції агропромислового комплексу // ХVІІІ Міжнародна науково-практична конференція молодих учених і студентів «Політ. Сучасні проблеми науки». – К.: НАУ, 3-6 квітня 2018 року [Електронний ресурс]. – Режим доступу: http://nau.edu.ua/ua/menu/science/konferenczii-ta-seminary/xiii-mizhnarodna-naukovo-praktychna-konferencziya-molodyh-uchenyh-i-studentiv-polit.html.
 37. Руденко К. Поведінкова економіка та її вплив на світовий фінансовий ринок / К. Руденко // Україна і світ: перспективи та стратегії розвитку: електронний збірник наукових праць. – 2018. – № 2. – Вип. 7. – С. 231-238.
 38. Румянцев А.П., Антоненко Д.О. Пріоритети розвитку економічної співпраці України з ЄС / А.П. Румянцев, Д.О. Антоненко // Стратегія розвитку України. – 2018. – № 2. – С. 130-133.
 39. Румянцев А.П., Носанов Д.М. Напрями розвитку світового ринку послуг в умовах глобалізації / А.П. Румянцев, Д.М. Носанов // Україна і світ: перспективи та стратегії розвитку: електронний збірник наукових праць. – 2018. – № 2. – Вип. 7. – С. 238-249.
 40. Слюсарчук О.М. Вплив фінансової глобалізації на розвиток світових фінансових криз // Міжнародна науково-практична конференція «Національні економічні стратегії в глобальному середовищі», 18 квітня 2018 року. – К.: НАУ. – С. 100-102.
 41. Торопова А. Світова фінансова криза 2020:ризики виникнення, сценарії розвитку та наслідки для України / А. Торопова // Україна і світ: перспективи та стратегії розвитку: електронний збірник наукових праць. – 2018. – № 2. – Вип. 7. – С. 250-256.
 42. Трофімчук А.В. Пріоритети співробітництва України та Європейського Союзу у науково-технічній сфері // Україна і світ: перспективи та стратегії розвитку: електронний збірник наукових праць. – 2018. – № 1. – Вип. 6. – С. 229-234.
 43. пенсійного страхування Польщі та можливість його використання в Україні // Міжнародна науково-практична конференція «Національні економічні стратегії в глобальному середовищі», 18 квітня 2018 року. – К.: НАУ. – С. 91-94.
 44. Федорова А., Гончаренко К. Дослідження інфляції в Україні та її впливу на макросередовище / А. Федорова, К. Гончаренко // Україна і світ: перспективи та стратегії розвитку: електронний збірник наукових праць. – 2018. – № 2. – Вип. 7. – С. 256-263.
 45. Халмірзаєва К.Р. «Індустрія 4.0» як визначальна концепція сучасного світового економічного розвитку // Україна і світ: перспективи та стратегії розвитку: електронний збірник наукових праць. – 2018. – № 1. – Вип. 6. – С. 235-242.
 46. Хромова Д.Д. Глобальні демографічні проблеми сучасності // ХVІІІ Міжнародна науково-практична конференція молодих учених і студентів «Політ. Сучасні проблеми науки». – К.: НАУ, 3-6 квітня 2018 року [Електронний ресурс]. – Режим доступу: http://nau.edu.ua/ua/menu/science/konferenczii-ta-seminary/xiii-mizhnarodna-naukovo-praktychna-konferencziya-molodyh-uchenyh-i-studentiv-polit.html.
 47. Шмиріна А. Аналіз ринку праці в Україні / А. Шмиріна // Україна і світ: перспективи та стратегії розвитку: електронний збірник наукових праць. – 2018. – № 2. – Вип. 7. – С. 263-269.
 48. Якубовський А. Тенденції розвитку світового ринку праці в умовах глобалізації / А. Якубовський // Україна і світ: перспективи та стратегії розвитку: електронний збірник наукових праць. – 2018. – № 2. – Вип. 7. – С. 269-273.

2019 рік: 

 1. Antonenko K.V., Koriava D.S. Influence of foreign investment on the country economic development / V. Antonenko, D.S. Koriava // The Fourteenth International Scientific Conference «AVIA-2019». – Куiv, NAU, April 23-25, 2019. Біла С.О., Овчаренко К.Ю. Міжнародна інституційна співпраця «розумних міст»: світовий досвід / С.О. Біла, К.Ю. Овчаренко // Міжнародна науково-практична конференція «Національні економічні стратегії в глобальному середовищі», 10 квітня 2019 року. – К.: НАУ. – С. 46-49.
 2. Vysotska М., Sikorska І. Research of impact human resources factor on safety of the aviation activity / M. Vysotska, I.Sikorska // The Fourteenth International Scientific Conference «AVIA-2019». Куiv, NAU, April 23-25, 2019.
 3. Біла С.О., Захарчук В.І. Вплив «зеленого бізнесу» на розвиток «розумних міст» та міжнародну економічну безпеку // Стратегія розвитку України: наук. журн. – К.: НАУ, 2020. – № 1. – С. 100-108.
 4. Біла С.О., Овчаренко К.Ю. Роль «зеленої енергетики» у забезпеченні міжнародної економічної безпеки / С.О. Біла, К.Ю. Овчаренко // Стратегія розвитку України. – 2019. – № 1. – С. 26-34.
 5. Біла С.О., Пилипенко А.С. Пріоритети забезпечення продовольчої безпеки та вирішення проблеми голоду у світовому господарстві // Стратегія розвитку України: наук. журн. – К.: НАУ, 2019. – № 2. – С. 35-43.
 6. Василик В.С. Світовий досвід застосування економічних санкцій та їх вплив на держави / В.С. Василик // Міжнародна науково-практична конференція «Національні економічні стратегії в глобальному середовищі», 10 квітня 2019 року. – К.: НАУ. – С. 100-103.
 7. Гончаренко К.В. Проблема глобальної кризи охорони здоров’я у країнах з низьким і середнім рівнем доходу / К.В. Гончаренко // ХІХ Міжнародна науково-практична конференція молодих учених і студентів «Політ. Сучасні проблеми науки». – К.: НАУ, 1-5 квітня 2019 року.
 8. Гончаренко К.В., Федорова А.В. Трудова міграція як додатковий шлях для біженців в Азійсько-Тихоокеанському регіоні / К.В. Гончаренко, А.В. Федорова // Міжнародна науково-практична конференція «Національні економічні стратегії в глобальному середовищі», 10 квітня 2019 року. – К.: НАУ. – С. 121-124.
 9. Горобець О.Г. Детермінанти сучасної продовольчої проблеми у світі / О.Г. Горобець // Міжнародна науково-практична конференція «Національні економічні стратегії в глобальному середовищі», 10 квітня 2019 року. – К.: НАУ. – С. 103-107.
 10. Дмитрук В.С. Аспекти розвитку інформаційних технологій / В.С. Дмитрук // ХІХ Міжнародна науково-практична конференція молодих учених і студентів «Політ. Сучасні проблеми науки». – К.: НАУ, 1-5 квітня 2019 року.
 11. Жосан О.В. Світовий досвід інноваційного розвитку ядерної енергетики / О.В. Жосан // ХІХ Міжнародна науково-практична конференція молодих учених і студентів «Політ. Сучасні проблеми науки». – К.: НАУ, 1-5 квітня 2019 року (подано до опублікування).
 12. Ільченко А.О. Міжнародні тенденції розвитку креативної економіки та уроки для України / А.О. Ільченко // Міжнародна науково-практична конференція «Національні економічні стратегії в глобальному середовищі», 10 квітня 2019 року. – К.: НАУ. – С. 118-121.
 13. Коваленко Ю.О., Прохорова Н.В. Інтернет-маркетинг як ефективний спосіб реалізації бізнес-рішень // Стратегія розвитку України: наук. журн. – К.: НАУ, 2019. – № 2. – С. 83-88.
 14. Коваленко Ю.О., Прохорова Н.В. Стратегічні пріоритети торговельного співробітництва між Україною та КНР / Коваленко Ю.О., Прохорова Н.В. // Стратегія розвитку України. – 2019. – № 1. – С. 140-145.
 15. Ковтун В.О. Особливості та проблеми розвитку глобального ринку об’єктів інтелектуальної власності / В.О. Ковтун // ХІХ Міжнародна науково-практична конференція молодих учених і студентів «Політ. Сучасні проблеми науки». – К.: НАУ, 1-5 квітня 2019 року (подано до опублікування).
 16. Ковтун В.О. Патентна активність як поканик конкурентоспроможності ТНК / В.О. Ковтун // Міжнародна науково-практична конференція «Національні економічні стратегії в глобальному середовищі», 10 квітня 2019 року. – К.: НАУ. – С. 113-115.
 17. Корява Д.С. Глобальна проблема безробіття Д.С. Корява // ХІХ Міжнародна науково-практична конференція молодих учених і студентів «Політ. Сучасні проблеми науки». – К.: НАУ, 1-5 квітня 2019 року (подано до опублікування).
 18. Набок І.І., Григор’єва І.О. Україна на світовому ринку зернової продукції // Стратегія розвитку України: наук. журн. – К.: НАУ, 2019. – № 2. – С. 121-125.
 19. Набок І.І., Ковтун В.О. Сучасний стан та перспективи розвитку світового ринку альтернативної енергетики / І.І. Набок, В.О. Ковтун // Стратегія розвитку України. – 2019. – № 1. – С. 106-112.
 20. Овчаренко К.Ю. Розвиток «зеленої економіки» у містах ХХІ століття / К.Ю. Овчаренко // ХІХ Міжнародна науково-практична конференція молодих учених і студентів «Політ. Сучасні проблеми науки». – К.: НАУ, 1-5 квітня 2019 року (подано до опублікування).
 21. Паньків Н.Р. Основні тенденції сучасного розвитку глобалізаційної моделі / Н.Р. Паньків // ХІХ Міжнародна науково-практична конференція молодих учених і студентів «Політ. Сучасні проблеми науки». – К.: НАУ, 1-5 квітня 2019 року (подано до опублікування).
 22. Пасічник О.С., Багдасарян Т.Г. Проблема гендерної асиметрії у глобальному масштабі / О.С. Пасічник, Т.Г. Багдасарян // Стратегія розвитку України. – 2019. – № 1. – С. 146-152.
 23. Пічкурова З.В., Кіт Д.О. Проблеми інтеграції України у глобальний інформаційний ринок / З.В. Пічкурова, Д.О. Кіт // Научный взгляд в будущее. – 2019. – Выпуск 12. – Том 1. – С. 81-89. (видання входить до міжнародних наукометричних баз даних РИНЦ та INDEXCOPERNICUS (ICI47)).
 24. Прохорова М.Е., Слюсарчук О.М. Криза 2020: можливі причини та наслідки / М.Е. Прохорова, О.М. Слюсарчук // Стратегія розвитку України. – 2019. – № 1. – С. 123-132.
 25. Ричка М.А., Старшинова О.М. Залучення іноземних кадрів як спосіб боротьби зі старінням нації в Японії / М.А. Ричка, О.М. Старшинова // Стратегія розвитку України. – 2019. – № 1. – С. 94-99.
 26. Сіденко С.В., Вибодовський М.В. Сучасний стан та перспективи електронної торгівлі в Україні / С.В. Сіденко, М.В. Вибодовський // Стратегія розвитку України. – 2019. – № 1. – С. 18-21.
 27. Сіденко С.В., Скороход М.В. Стан та динаміка основних соціально-економічних показників розвитку «людського капіталу» в Україні // Стратегія розвитку України: наук. журн. – К.: НАУ, 2019. – № 2. – С. 28-34.
 28. Федорова А.В. Специфіка, проблематика та майбутнє сучасної валютної системи / А.В. Федорова // ХІХ Міжнародна науково-практична конференція молодих учених і студентів «Політ. Сучасні проблеми науки». – К.: НАУ, 1-5 квітня 2019 року (подано до опублікування).

 2020 рік: 

 1. Bahdasarian T.Innovative learning tools: new in the world education// Scientific student conference. Youth without borders. Building cross-cultural awareness. Kyiv, 2020. – p. 3-5.
 2. G. The influence of behavioral factors on the stock market. Polit. Challenges of science today. International relations: Abstracts of XX International conference of higher education students and young scientists, Kiev, 2020, National Aviation University /Editorial board Isaienko V. [and others ]. – K.: NAU, 2020. – Р. 172-173.
 3. Buzan Y.Academic mobility and internalization of the learning process// Scientific student conference. Youth without borders. Building cross-cultural awareness. Kyiv, 2020. – p. 18-20.
 4. Chubko Y. The role of the digital economy in the development of new world centers of economic growth // Polit. Challenges of science today. International relations: Abstract of XX International conference of higher education students and young scientists, Kyiv, 2020, National Aviation University. – K.: NAU, 2020. – C. 193-195.
 5. Dementieva O.Interkultureller dialog: Deutschland und Frankreich// Scientific student conference. Youth without borders. Building cross-cultural awareness. Kyiv, 2020. – p. 186-187.
 6. Honcharenko К.V. Fashion tech as the leading world fashion industry trend // Polit. Challenges of science today. International relations: Abstract of XX International conference of higher education students and young scientists, Kyiv, 2020, National Aviation University. – K.: NAU, 2020. – C. 175-178.
 7. Horobets O.H. The problem of refugees in the modern world // Polit. Challenges of science today. International relations: Abstract of XX International conference of higher education students and young scientists, Kyiv, 2020, National Aviation University. – K.: NAU, – 2020. – C. 178-180.
 8. Horobets O. Online courses as a way to improve English and others pheres of life// Scientific student conference. Youth without borders. Building cross-cultural awareness. Kyiv, 2020. – p. 39-40.
 9. Horobets Y.I. Competitive strategies of Ukraine in the field of development of information society and it technologies // Polit. Challenges of science today. International relations: Abstract of XX International conference of higher education students and young scientists, Kyiv, 2020, National Aviation University. – K.: NAU, – 2020. – C. 180-183.
 10. Hrushenko V.V. Global problems of the world economy // Polit. Challenges of science today. International relations: Abstractof XX International conference of higher education students and youngs cientists, Kyiv, 2020, National Aviation University. – K.: NAU, – 2020. – C. 183-184.
 11. Hrushenko V.Youth slang as a way of verbalizing being// Scientific student conference. Youth without borders. Building cross-cultural awareness. Kyiv, 2020. – p. 43-45.
 12. Ilyashenko А.S. Global challenges in the system of international economic relations // Polit. Challenges of science today. International relations: Abstract of XX International conference of higher education students and young scientists, Kyiv, 2020, National Aviation University. – K.: NAU, – 2020. – C. 187-189.
 13. Khomenko E.Intercultural dialogue and language // // Scientific student conference. Youth without borders. Building cross-cultural awareness. Kyiv, 2020. – p. 76-77.
 14. Koriava D.S. Analysis of the investment climate in Ukraine // Polit. Challenges of science today. International relations: Abstract of XX International conference of higher education students and young scientists, Kyiv, 2020, National Aviation University. – K.: NAU, 2020. – C. 189-191.
 15. Kravchuk S. Diebedeutungdesverständnissesderkulturellenvielfalt//Scientific student conference. Youth without borders. Building cross-cultural awareness. Kyiv, 2020. – p. 198-200.
 16. Myslyvets V.The role of a foreign language in the professional activity of a specialist in international business// Scientific student conference. Youth without borders. Building cross-cultural awareness. Kyiv, 2020. – p. 103-104.
 17. Pankiv N.R. Cooperation of Ukraineand IMF: prosandcons // Polit. Challengesofsciencetoday. Internationalrelations: Abstractof XX International conference of higher education student sandyoungscientists, Kyiv, 2020, National Aviation University. – K.: NAU, – 2020. – C. 191-193.
 18. The impact of culture on global business// Scientific student conference. Youth without borders. Building cross-cultural awareness. Kyiv, 2020. – p.119-120.
 19. Sikorska I.Peculiarities of using homophonesin English// Scientific student conference. Youth without borders. Building cross-cultural awareness. Kyiv, 2020. – p. 137-138.
 20. Vasylyk V.Modern ways of adaptation of english learning methods// Scientific student conference. Youth without borders. Building cross-cultural awareness. Kyiv, 2020. – p. 163-165.
 21. Vasylyk V.S. Strategies for agricultural production in the world economy // Polit. Challenges of science today. International relations: Abstract of XX International conference of higher education students and young scientists, Kyiv, 2020, National Aviation University. – K.: NAU, 2020. – C. 173-175.
 22. Yakusheva Y. Types of self-education spesialist in international business// Scientific student conference. Youth without borders. Building cross-cultural awareness. Kyiv, 2020. – p. 168-170.
 23. Zinchenko K.O. Investment relations between Canada and The United States / Матеріали Міжнародної науково-практичної конференції здобувачів вищої освіти і молодих учених «POLIT.Challenges of science today, 1-3 April 2020» – К.: Національний авіаційний університет, 2020. – С. 184-187.
 24. Анашкіна П.І., Сидоренко К.В. Сучасний стан та структура світового ринку логістичних послуг // Економіка і менеджмент 2020: перспективи інтеграції та інноваційного розвитку: міжнар. наук.-практ. конф., 2-3 квітня 2020 р.: тези доп. – Дніпро, 2020. – С. 116-118 [Електронний ресурс]. – Режим доступу: http://confcontact.com/node/698
 25. Багдасарян Т.Г. Аналіз розвитку креативної економіки у глобальному масштабі // Сучасні міжнародні відносини: актуальні проблеми теорії і практики: матеріали міжнародної науково-практичної конференції / Факультет міжнародних відносин Національний авіаційний університет; за загальною редакцією Ю. О. Волошина – Київ: НАУ, 2020. – с. 418-420.
 26. Василик В.С. Стратегічні пріоритети подолання голоду та реформування аграрного виробництва у світовій економіці // Міжнародна науково-практична конференція «Національні економічні стратегії розвитку в глобальному середовищі»: Збірник тез. – К.: ЦП «Компринт», 2020. – с. 71-73.
 27. Ващенко А.В. Сидоренко К.В. Сучасні антикризові стратегії розвинених країн світу // Економічний простір. – 2020. – №159. – 123-132. (включено до міжнародних наукометричних баз даних Index Copernicus, Google Scholar, РИНЦ)
 28. Ващенко А.В. Сучасні методи та інструменти стратегічного антикризового регулювання розвинених країн світу// Міжнародна науково-практична конференція «Національні економічні стратегії розвитку в глобальному середовищі»: Збірник тез. – К.: ЦП «Компринт», 2020. – с. 61-62.
 29. Глуховська Б.В. Глобальні проблеми світового господарства // Міжнародна науково-практична конференція «Національні економічні стратегії розвитку в глобальному середовищі»: Збірник тез. – К.: ЦП «Компринт», 2020. – с. 76-78.
 30. Глуховська Б.В. Україна й Європа: цінності та стандарти// Сучасні міжнародні відносини: актуальні проблеми теорії і практики: матеріали міжнародної науково-практичної конференції / Факультет міжнародних відносин Національний авіаційний університет; за загальною редакцією Ю. О. Волошина – Київ: НАУ, 2020. – с. 434-439.
 31. Голівець О.Д., ПІІ як драйвер розвитку окремо бізнесу так і регіонів // Сучасні міжнародні відносини: актуальні проблеми теорії і практики: матеріали міжнародної науково-практичної конференції / Факультет міжнародних відносин Національний авіаційний університет; за загальною редакцією Ю. О. Волошина – Київ: НАУ, 2020. – с.425-429.
 32. Гончаренко К.В. Проблема захисту торгової марки та інтелектуальної власності у модній індустрії світу // Сучасні міжнародні відносини: актуальні проблеми теорії і практики: матеріали міжнародної науково-практичної конференції / Факультет міжнародних відносин Національний авіаційний університет; за загальною редакцією Ю. О. Волошина – Київ: НАУ, 2020. – с. 422 – 424.
 33. Горобець О.Г., Побоченко Л.М. COVID-2019 як нова загроза світовій економіці // Сучасні міжнародні відносини: актуальні проблеми теорії і практики – 2020: міжнародна науково-практична конференція, 17 квітня 2020 року: тези доп. – К., 2020.– С.465-469.
 34. Горобець Я.І. Конкурентна стратегія розвитку ІТ-сфери в Україні// Сучасні міжнародні відносини: актуальні проблеми теорії і практики: матеріали міжнародної науково-практичної конференції / Факультет міжнародних відносин Національний авіаційний університет; за загальною редакцією Ю. О. Волошина – Київ: НАУ, 2020. – с. 430-433.
 35. Горобець Я.І. Роль ІТ-технологій у забезпеченні конкурентоспроможності України та нових країн-лідерів світової економіки У ХХІ ст. // Міжнародна науково-практична конференція «Національні економічні стратегії розвитку в глобальному середовищі»: Збірник тез. – К.: ЦП “Компринт”, 2020. – с.84-86.
 36. Грушовенко Я.А. Аналіз української RTG Sсистеми СЕП // Сучасні міжнародні відносини: актуальні проблеми теорії і практики: матеріали міжнародної науково-практичної конференції / Факультет міжнародних відносин Національний авіаційний університет; за загальною редакцією Ю. О. Волошина – Київ: НАУ, 2020. – с.440-444.
 37. Демченко А.В. Пріоритети розвитку рекламних послуг у міжнародному бізнесі // Сучасні міжнародні відносини: актуальні проблеми теорії і практики: матеріали міжнародної науково-практичної конференції / Факультет міжнародних відносин Національний авіаційний університет; за загальною редакцією Ю. О. Волошина – Київ: НАУ, 2020. – с. 445-450.
 38. Жарков О.О. Діяльність світових компаній-лідерів у франчайзинговому бізнесі України // Міжнародна науково-практична конференція «Національні економічні стратегії розвитку в глобальному середовищі»: Збірник тез. – К.: ЦП «Компринт», 2020. – с. 63-64.
 39. Загородня К. Тенденції розвитку діджиталізації на прикладі B2c-компаній в умовах світового господарства // Міжнародна науково-практична конференція «Національні економічні стратегії розвитку в глобальному середовищі»: Збірник тез. – К.: ЦП «Компринт», 2020. – с. 53-55.
 40. Захарчук В.І. Пріоритети міжнародного економічного співробітництва у сфері розвитку відновлюваної енергетики та «зеленого бізнесу» в регіонах України // Сучасні міжнародні відносини: актуальні проблеми теорії і практики: матеріали міжнародної науково-практичної конференції / Факультет міжнародних відносин Національний авіаційний університет; за загальною редакцією Ю. О. Волошина – Київ: НАУ, 2020. – с. 458-464.
 41. Зінченко К.О., Побоченко Л.М. Північноамериканська зона вільної торгівлі(NAFTA-USMCA) // Сучасні міжнародні відносини: актуальні проблеми теорії і практики: матеріали міжнародної науково-практичної конференції / Факультет міжнародних відносин Національний авіаційний університет; за загальною редакцією Ю. О. Волошина – Київ: НАУ, 2020. – с.465-468.
 42. Ільченко А.О. Креативна економіка як стратегія національного розвитку // Сучасні міжнародні відносини: актуальні проблеми теорії і практики: матеріали міжнародної науково-практичної конференції / Факультет міжнародних відносин Національний авіаційний університет; за загальною редакцією Ю. О. Волошина – Київ: НАУ, 2020. – с. 469-472.
 43. Ковальчук Т.В. Вплив трудової міграції на економічну безпеку України// Сучасні міжнародні відносини: актуальні проблеми теорії і практики: матеріали міжнародної науково-практичної конференції / Факультет міжнародних відносин Національний авіаційний університет; за загальною редакцією Ю. О. Волошина – Київ: НАУ, 2020. – с. 473-476.
 44. Козак І.О. Роль економіки в аналізі навколишнього середовища та сталого розвитку // Міжнародна науково-практична конференція «Національні економічні стратегії розвитку в глобальному середовищі»: Збірник тез. – К.: ЦП «Компринт», 2020. – с. 79-81.
 45. Корява Д.С. Основні тенденції на ринку альтернативної енергетики України // Міжнародна науково-практична конференція «Національні економічні стратегії розвитку в глобальному середовищі»: Збірник тез. – К.: ЦП «Компринт», 2020. – с. 47-49.
 46. Корява Д.С. Основні тенденції на ринку інформаційно-телекомунікаційних технологій // Сучасні міжнародні відносини: актуальні проблеми теорії і практики: матеріали міжнародної науково-практичної конференції / Факультет міжнародних відносин Національний авіаційний університет; за загальною редакцією Ю. О. Волошина – Київ: НАУ, 2020. – с.477-480.
 47. Левчик І., Соловей Д. Розвиток освіти як чинник формування інтелектуального капіталу // Матеріали міжнародної науково-практичної конференції «Національні економічні стратегії розвитку в глобальному середовищі»: Збірник тез. – К.: «КОМПРИНТ», 2020. – С. 65-67.
 48. Мисливець В.О. Аналіз перспектив розвитку криптовалюти як наслідку діджиалізації фінансової сфери // Міжнародна науково-практична конференція «Національні економічні стратегії розвитку в глобальному середовищі»: Збірник тез. – К.: ЦП “Компринт”, 2020. – с. 57-58.
 49. Митрофанов Ю.С. Інноваційний потенціал України // Міжнародна науково-практична конференція «Національні економічні стратегії розвитку в глобальному середовищі»: Збірник тез. – К.: ЦП «Компринт», 2020. – с. 68-70.
 50. Набок І.І., Сікорська І.В. Технологія блокчейн в міжнародній банківській практиці // Стратегія розвитку України: наук. журн. – К.: НАУ, 2020. – № 1. – С. 132-136.
 51. Плахтій В.М. Експорт в євроінтеграційному процесі України// Сучасні міжнародні відносини: актуальні проблеми теорії і практики: матеріали міжнародної науково-практичної конференції / Факультет міжнародних відносин Національний авіаційний університет; за загальною редакцією Ю. О. Волошина – Київ: НАУ, 2020. – с. 487-489.
 52. Плахтій В.М. Проблеми розвитку інтелектуальної власності в Україні // Міжнародна науково-практична конференція «Національні економічні стратегії розвитку в глобальному середовищі»: Збірник тез. – К.: ЦП “Компринт”, 2020. – с. 50-51.
 53. Прохорова Н.В. Діджиталізація банківського сектору в Україні // Міжнародна науково-практична конференція «Національні економічні стратегії розвитку в глобальному середовищі»: Збірник тез. – К.: ЦП «Компринт», 2020. – с. 93-95.
 54. Прохорова Н.В. Роль ЗМІ і цифрової культури у політичних процесах// Сучасні міжнародні відносини: актуальні проблеми теорії і практики: матеріали міжнародної науково-практичної конференції / Факультет міжнародних відносин Національний авіаційний університет; за загальною редакцією Ю. О. Волошина – Київ: НАУ, 2020. – с.490-493.
 55. Руденкo К.А. Розвиток креативної економіки// Міжнародна науково-практична конференція «Національні економічні стратегії розвитку в глобальному середовищі»: Збірник тез. – К.: ЦП «Компринт», 2020. – с. 51-53.
 56. Свистун А.В. Кібербезпека: вимір сучасності у міжнародному співробітництві // Сучасні міжнародні відносини: актуальні проблеми теорії і практики: матеріали міжнародної науково-практичної конференції / Факультет міжнародних відносин Національний авіаційний університет; за загальною редакцією Ю. О. Волошина – Київ: НАУ, 2020. – с.494-501.
 57. Сидоренко К.В., Дем’яненко А.Д. Світовий досвід діяльності бізнес-інкубаторів // Стратегія розвитку України: наук. журн. – К.: НАУ, 2020. – № 1. – С. 117-121.
 58. Торопова А., Полтавська Д. Світова економічна криза 2020// Сучасні міжнародні відносини: актуальні проблеми теорії і практики: матеріали міжнародної науково-практичної конференції / Факультет міжнародних відносин Національний авіаційний університет; за загальною редакцією Ю. О. Волошина – Київ: НАУ, 2020. – с. 502-506.
 59. Торопова А.О., Полтавська Д.О. Євроінтеграційна стратегія України // Міжнародна науково-практична конференція «Національні економічні стратегії розвитку в глобальному середовищі»: Збірник тез. – К.: «КОМПРИНТ», 2020. – с. 55-57.
 60. Фан Н. КНР у глобальних рейтингах // Міжнародна науково-практична конференція «Національні економічні стратегії розвитку в глобальному середовищі»: Збірник тез. – К.: ЦП «Компринт», 2020. – с. 90-92.
 61. Холодьон К.О. Дослідження діяльності найбільших ТНК світу // Міжнародна науково-практична конференція «Національні економічні стратегії розвитку в глобальному середовищі»: Збірник тез. – К.: ЦП «Компринт», 2020. – с. 87-89.
 62. Чубко Ю.А. Конкурентний потенціал «Індустрії 4.0» у формуванні нових світових центрів економічного зростання у ХХІ ст.// Міжнародна науково-практична конференція «Національні економічні стратегії розвитку в глобальному середовищі»: Збірник тез. – К.: ЦП «Компринт», 2020. – с. 58-60.
 63. Чубко Ю.А. Роль міжнародних економічних організацій у розвитку світової економіки// Сучасні міжнародні відносини: актуальні проблеми теорії і практики: матеріали міжнародної науково-практичної конференції / Факультет міжнародних відносин Національний авіаційний університет; за загальною редакцією Ю. О. Волошина – Київ: НАУ, 2020. – с. 513-516.
 64. Швець Д. Сучасний стан та перспективи розвитку інноваційної діяльності в Україні // Матеріали міжнародної науково-практичної конференції «Національні економічні стратегії розвитку в глобальному середовищі»: Збірник тез. – К.: «КОМПРИНТ», 2020.– С. 74-76.
 65. Шмиріна А.О. Інноваційна економіка та креативний людський капітал в Україні як один з факторів її розвитку // Міжнародна науково-практична конференція «Національні економічні стратегії розвитку в глобальному середовищі»: Збірник тез. – К.: ЦП «Компринт», 2020. – с. 82-86.
 66. Янченкова К.І. Сутність глобалізації у світлі світової продовольчої проблеми// Сучасні міжнародні відносини: актуальні проблеми теорії і практики: матеріали міжнародної науково-практичної конференції / Факультет міжнародних відносин Національний авіаційний університет; за загальною редакцією Ю. О. Волошина – Київ: НАУ, 2020. – с. 517-520.

Теми кваліфікаційних робіт

Результати студентських досліджень та розробок знаходять своє продовження у студентських наскрізних курсових проєктах і кваліфікаційних роботах.

Soft skills

Для випускників спеціальності «Міжнародні економічні відносини» соціальні навички (soft skills) є особливо важливими, оскільки вони мають  демонструвати здатність до співпраці з діловими партнерами, уміння забезпечувати з ними ефективні комунікації, проявляти лідерські якості, мати здібності до креативного мислення, управління інформацією, уміння формувати власну думку та приймати рішення.
Соціальні навички формуються шляхом залучення здобувачів та викладачів до загальноуніверситетського проекту «SoftSkills», що діє в Інституті новітніх технологій та лідерства НАУ:

Проводяться заходи у НАУ-хаб, участь у молодіжному театрі арт-студії Факультету міжнародних відносин «Склянка води», публічні виступи здобувачів, участь у спортивних заходах НАУ тощо.

Багдасарян Тамара, здобувач ВО спеціальності «Міжнародні економічні відносини»

 • у вільний час займається волонтерською діяльністю: бере участь в організації благодійних заходів для дітей з обмеженими можливостями у співпраці з освітньою організацією DEC CAMP, є постійним волонтером в організації та керівником декількох освітніх проектів для дітей. У 2017 була волонтером на Eurovision song contest 2017, UEFA League 2018. Є гостем та волонтером на бізнес форумах: OLEROM 2018, ЛОБ 2019.
 • виступила членом Організаційного комітету конкурсу краси «Міс ФМВ 2020». Отримала подяку.

Василик Вероніка, здобувач ВО спеціальності «Міжнародні економічні відносини»

 • взяла участь у проведенні 24-го Міжнародного Благодійного Ярмарку IWCK (за участю посольств іноземних держав у Києві) 3 грудня 2016 року. Отримала сертифікат.
 • взяла участь у проведенні 25-го Міжнародного Благодійного Ярмарку IWCK (за участю посольств іноземних держав у Києві) 2 грудня 2017 року. Отримала сертифікат.
 • отримала подяку від Міжнародного благодійного фонду «INSHE ZHITTIA».
 • взяла участь у конкурсі краси «Міс ФМВ 2019» та здобула титул «ІІ Віце Міс» у 2019 році.

Горобець Ольга, здобувач ВО спеціальності «Міжнародні економічні відносини»

 • взяла участь у проведенні 24-го Міжнародного Благодійного Ярмарку IWCK (за участю посольств іноземних держав у Києві) 3 грудня 2016 року. Отримала сертифікат.
 • взяла участь у проведенні 25-го Міжнародного Благодійного Ярмарку IWCK (за участю посольств іноземних держав у Києві) 2 грудня 2017 року. Отримала сертифікат.
 • отримала подяку від Міжнародного благодійного фонду «INSHE ZHITTIA».
 • взяла участь у 4-му літньому онлайн-таборі «You Camp – Youth, Opportunities, Unity» для українських студентів 1-6 курсів / Фонд Віктора Пінчука «Завтра.UA». Отримала сертифікат.

Ільченко Анастасія, здобувач ВО спеціальності «Міжнародні економічні відносини»

 • взяла участь у проведенні 24-го Міжнародного Благодійного Ярмарку IWCK (за участю посольств іноземних держав у Києві) 3 грудня 2016 року. Отримала сертифікат.
 • взяла участь у проведенні 25-го Міжнародного Благодійного Ярмарку IWCK (за участю посольств іноземних держав у Києві) 2 грудня 2017 року. Отримала сертифікат.
 • взяла участь у проведенні 26-го Міжнародного Благодійного Ярмарку IWCK (за участю посольств іноземних держав у Києві) 8 грудня 2018 року. Отримала сертифікат.
 • виступила членом Організаційного комітету конкурсу краси «Міс ФМВ 2020». Отримала подяку.

Іл’яшенко Альона, здобувач ВО спеціальності «Міжнародні економічні відносини»

 • взяла участь у проведенні 24-го Міжнародного Благодійного Ярмарку IWCK (за участю посольств іноземних держав у Києві) 3 грудня 2016 року. Отримала сертифікат.
 • отримала сертифікат за участь у ІІІ Весняних іграх для китайських студентів в Україні та отримала премію проекту за 2 місце у одиночному матчі з бадмінтону. Цей сертифікат видається в якості нагороди / Культурно-освітній відділ Посольства Китаю в Україні, Федерація китайських студентів в Україні, 12 травня 2019 р.

 

Консультативну підтримку здобувачів вищої освіти спеціальності «Міжнародні економічні відносини» забезпечують наставники академічних груп, гаранти освітніх програм, завідувач кафедри, декан факультету та за потреби – доцільний за функціональним призначенням структурний підрозділ університету.
Соціальна підтримка реалізується через соціально-гуманітарний напрям роботи зі здобувачами: наставник – старший наставник кафедри – старший наставник на факультеті. Зворотній зв’язок зі студентами кафедра має за допомогою опитувань та аналізу студентських Telegram-каналів.

Закрити меню