Студентська Арт-студія «Склянка води» представила виставу «Нам лишився день» на базі Факультету міжнародних відносин НАУ

У стінах Факультету міжнародних відносин арт-студія «Склянка води» представила нову виставу. «Нам лишився день» – соціальні перфоманси на злобу дня: вирубка лісів, забруднення повітря, грунтів, перенаселення, проблеми взаємовідносин, депресія, антимотивація, війна з власним «Я» та цілим світом. Пластичними рухами актори говорили про актуальне та наболіле.

Безголосо і гостро, емоційно і чуттєво. Студенти підняли питання відповідальності і змусили замислитися над своїми діями та вчинками, а в результаті , і їх наслідками.