Студенти Факультету міжнародних відносин НАУ взяли участь у прямому ефірі ток-шоу «Зворотний відлік»

Студенти Факультету міжнародних відносин взяли участь у прямому ефірі токшоу «Зворотний відлік» на суспільному телеканалі UA: Перший, де обговорювалися питання Нормандських перемовин, економіка, фінанси та ін. Серед запрошених гостей була присутньою Оксана Маркарова – міністр фінансів України та інші.

иииииииииииииилбУ ході передачі студенти мали можливість поставити запитання гостям, а також висловити свої власні міркування щодо заявлених тем для обговорення.